Atlético de Madrid Futbol Yaz Okulu

Atlético de Madrid Futbol Yaz Okulu, futbol tutkusunu bir adım öteye taşımak isteyen hevesli sporcular için tasarlanmıştır. Yaz Okuluna katılan öğrenciler, Atlético de Madrid’in eğitim yöntemleriyle tanışıp, İspanya’daki resmi gençlik akademisine erişim sağlarlar. Bu gerçek futbol kampı deneyimi, öğrencilere Atleti’nin stratejilerini, oyun öncesi ve sonrası analizlerini, sporcu beslenmesi ve psikolojisi konularımdaki benzersiz yaklaşımını aktarır.

EĞİTİM İÇERİKLERİ

Atlético de Madrid Futbol Yaz Okulu’na katılan öğrenciler, yıl içerisinde Atleti oyuncularının konakladığı resmi ATM Residences’da kalırlar. Gündüzleriyse Atleti futbolcular gibi akademide futbol oynarlar. Eğitim programın ilk ve son günleri seyahat günleri olarak kabul edildiğinden, öğrenciler o günlerde futbol oynamaz. Atlético de Madrid Futbol Yaz Okulu’na katılım için seviye koşulu yoktur fakat sadece erkek öğrenciler programa katılım sağlayabilir. Öğrenciler için eğlenceli ve güvenli bir ortam sağlanır.

Madrid’de Atlético de Madrid Futbol Yaz Okulu’na katılan futbolseverler, Alcala de Henares’deki resmi gençlik akademisinin merkezinde eğitim alırlar. Atlético de Madrid gençlik akademisi koçları ile günlük eğitimlere katılım sağlarken benzersiz Atlético de Madrid metodolojisini öğrenirler. Aynı şekilde benzersiz taktik workshoplarına erişim sağlayarak teknik futbol bilgi ve becerilerini en iyi şekilde geliştirme fırsatı bulurlar. Resmi performans testi ve değerlendirmesine katılım sağlayan öğrenciler koçlarından aldıkları geri bildirim ile eksikliklerini tespit ederek onların üzerinde çalışarak kendilerini geliştirirler. Spor kamplarından biri olan, Atlético de Madrid Futbol Yaz Okulu, öğrencilerine 7/24 gözetim ve yerinde tıbbi destek sağlar.

Eğitimlerini tamamlayan öğrenciler program sonunda Atletico de Madrid sertifikası alırlar.

KAMPÜSTEN FOTOĞRAFLAR

EK BİLGİLER

TARİHLER

Öğrenciler isterlerse aşağıda belirtilen seansları birleştirebilirler ve bu durumda daha uygun fiyatlandırma yapılır.

21 Haziran – 27 Haziran 2020
28 Haziran – 04 Temmuz 2020
05 Temmuz – 11 Temmuz 2020
12 Temmuz – 18 Temmuz 2020

SEVİYE: Yeni başlayanlar dahil olmak üzere tüm yetenek seviyeleri için uygundur. (Sadece erkek öğrenciler programa kabul edilir.)

GEZİLER: Wanda Metropolitano Stadyumu ve müze ziyaretleri gibi çeşitli gezileri ve aktiviteleri içeriğinde barındıran eğitim programına katılan öğrenciler Madrid şehrini yakından tanıma fırsatına erişirler.

YAŞ

11-17

SÜRE

1-4 hafta

EĞİTİM

haftada 30 saat

KONAKLAMA

Yurt

ÜLKE

İspanya

KAMPÜS

ATM Residences