Geri

Basketbol + İngilizce Yaz Okulu – Stafford House Basketball Camp

Canterbury tarihe ışık tutan bir üniversite şehridir. Güney sahiline ve İngiltere’nin başkenti Londra’ya yakındır. Hem gezmek hem de eğitim almak için güvenli bir şehirdir.

Basketbol ve İngilizce yaz okulu programı, hem dil becerisini, hem de basketbol tekniklerini ilerletmek isteyen öğrencilerin bu hedeflerini gerçekleştirmeye yardımcı olacak biçimde tasarlanmıştır. Öğrencilerin mesleğinde uzman koçlardan eğitim alıp; pas atma, saha farkındalığı, ekip çalışması yeteneklerini geliştiresi hedeflenmektedir. Her hafta düzenlenen turnuvalarla öğrencilerin kazanıları pekiştirilmektedir.

EĞİTİM İÇERİKLERİ

Basketbol + İngilizce Yaz Okulu programı, haftada 15 saatlik İngilizce dersleri ve haftada 9 derslik basketbol derslerini içeriğinde barındırmaktadır. Aynı zamanda, yerel öğrenciler de oyunlara katılır ve böylece katılımcılar farklı seviyelerde ve farklı uluslardan öğrencilerle karşı karşıya rekabet etme imkanını yakalarlar.

GEZİLER

Gezi içerikleri hem eğlence, gezme ve görme amaçlı olup, hem de öğrencilerin basketbol tutkularını besleyecek niteliktedir. Önceden planlanmış geziler arasında her hafta bir tam gün gezi yer almaktadır.  Gezi yerleri Londra, Brighton veya Cambridge’dir. Haftada bir yarım gün gezi ise Leeds Castle, Dover Castle or Chatham’ı içermektedir.

EK BİLGİLER

TARİHLER: 2- 29 Temmuz 2023

KONAKLAMA: Yurt (çift kişilik odada paylaşımlı banyo)

DERS SAATLERİ: 15 saat İngilizce + 9 saat basketbol ya da

23 saat Yoğun İngilizce

KAMPÜSTEN FOTOĞRAFLAR

YAŞ

12-17 (Grup)

14-17 (Bireysel)

SÜRE

1-4 hafta

EĞİTİM

24 saat eğitim

KONAKLAMA

Yurt

ÜLKE

İngiltere

ŞEHİR

Canterbury

KAMPÜS

Stafford House Canterbury

KONUM

Gatwick Havaalanı (GTW) 1 saat 15 dakika
Heathrow Havaalanı (LHR) 1 saat 44 dakika

Programa ön kayıt yaptırmak istiyorum

  • Bu alan doğrulama amaçlıdır ve değişiklik yapılmadan bırakılmalıdır.