Geri

Genç Film Akademisi | Yaz Kampı

Film dünyasına ilgi duyan, film çekmenin heyecan verici süreci ile tanışmak isteyen veya oyuncu olarak bu dünyada yerini almak isteyen için gençler için tasarlanmış olan Genç Film Akademisi (Young Film Academy) İngiltere’nin önde gelen yatılı okullarından biri olan St Catherine’s Bramley’de sunulur. Film Akademisi öğrencileri, 2 ekibe ayrılır. Biricisi hevesli film yapımcıları için tasarlanmış olan film çekme ekibi (FILMMAKING CREW), diğeri ise aday oyuncular için oyunculuk (ACTING CREW) ekibidir. Öğrenciler, eğilimlerine göre yaz okulu boyunca katılmak istedikleri mürettebatı seçerler.

EĞİTİM İÇERİKLERİ

Genç Film Akademisi’nin sunduğu yaz kampı boyunca, hem film çeken ekip hem de oyuncular; pratik disiplinler üzerine atölye çalışmaları yaparlar. Film endüstrisi profesyonelleri ile çalışan öğrenciler kendi disiplinlerinde özel yetenekler geliştirirler. Genç Film Akademisi’nin (Young Film Academy) eğitim felsefesinde uygulama aracılığıyla öğrenme olduğundan film yapımı ve oyunculuk ekipleri daha sonra kendilerine ait filmlerin üretimi için birlikte çalışırlar. Yaz okulunun her haftası öğrencileri akademi sonunda gerçekleşecek olan prömiyer film gösterisine hazırlar.

Öğrenciler sette olmadıkları zamanlarda; yüzme, futbol, ​​tenis, masa tenisi, basketbol, ​​dans, tiyatro, film gösterimleri ve film sınavları gibi eğlenebilecekleri aktivitelerinin tadını çıkarırlar. Çeşitli yetenek gösterileri, geziler, yarışmalar ve oyunlar ile iyi vakit geçiren öğrenciler film dünyasına attıkları bu büyük adım ile dünyanın her yerinden kendileriyle benzer tutkuları paylaşan kişilerle arkadaş olma fırsatını da elde ederler.

EK BİLGİLER

TARİHLER:  31 Temmuz -14 Ağustos 2022

KAMPÜSTEN FOTOĞRAFLAR

YAŞ

12-13 | 14-17

SÜRE

1/2 hafta

EĞİTİM

20 saat eğitim

KONAKLAMA

Yurt

ÜLKE

İngiltere

ŞEHİR

Suffolk, UK

KAMPÜS

Culford School

KONUM

Gatwick Havaalanı (LGW) 2 saat 50 dakika
Heathrow Havaalanı (LHR) 2 saat 24 dakika

Programa ön kayıt yaptırmak istiyorum

  • Bu alan doğrulama amaçlıdır ve değişiklik yapılmadan bırakılmalıdır.