Geri

Genç Liderler Yaz Okulu

Genç Liderler yaz okulu eğitim programı, 1553 yılında kurulmuş, İngiltere’nin en prestijli yatılı okullarından biri olan Tonbridge School’da sunulur. Genç liderler, eğitim programı süresince aldıkları İngilizce eğitimi, yönetim becerileri ve gerçek iş hayatı tecrübelerini birleştirerek geleceğin liderleri olma yolunda ilham alırlar. Geleceğin uluslararası liderlerine ilham vermeyi esas alan bu programa katılım için yüksek İngilizce seviyesi gereklidir.

EĞİTİM İÇERİKLERİ

Haftalık temalı projeleri temel alan eğitim programı; teori dersleri, interaktif dersler, proje araştırma ve gerçek yaşamdan örnek çalışmalar ile desteklenen bir öğrenme deneyimi sunar. Eğitim programının temel amaçları arasında öğrencilerin dil becerilerini ve özgüvenlerini arttırarak daha iyi konuşmacılar olmalarını sağlamak gelir. Teori ve pratiğin bir arada sunulduğu eğitim programı ayrıca öğrencilerin uzlaşma, tartışma ve liderlik becerilerini arttırmayı hedefler.

Öğrenciler haftalık projelerinde hukuk, politika, gazetecilik, turizm, teknoloji ve pazarlama konularında teori dersleri alırlar. İnteraktif derslerde seçtikleri konular üzerinde tartışıp, üniversite ortamındaki gibi birbirleriyle etkileşim ve paylaşım halinde konular üzerinde dururlar.

GEZİLER

GEZİLER
Eğitim programı, içeriğinde Londra, Cambridge ve Brighton’a planlanan gezileri barındırır. Her hafta 2 tam gün ve 1 yarım gün olmak üzere çeşitli geziler programa dahil edilmiştir. Londra’nın merkezinde yer alan Buckingham Sarayı, Big ben, Houses of Parliament, Trafalgar Square gibi önemli noktalar,  çeşitli müze ve alışveriş mekanları ziyaret edilir.

EK BİLGİLER

SEVİYE: English (B2) Upper Intermediate

TARİHLER: 09 Temmuz – 23 Temmuz 2020 (2 hafta)
16 Temmuz – 30 Temmuz 2020 (2 hafta)
23 Temmuz – 06 Ağustos 2020 (2 hafta)
09 Temmuz – 30 Temmuz 2020 (3 hafta)
16 Temmuz – 06 Ağustos 2020 (3 hafta)
09 Temmuz – 06 Ağustos 2020 (4 hafta)

DERS SAATLERİ:  25 saat

KONAKLAMA: Yurt (tek veya çift kişilik paylaşımlı banyolu oda)

KAMPÜSTEN FOTOĞRAFLAR

YAŞ

13-16

SÜRE

2/3/6 hafta

EĞİTİM

28 saat eğitim

KONAKLAMA

Yurt

ÜLKE

İngiltere

ŞEHİR

Kent

KAMPÜS

Tonbridge School

KONUM

Londra 50 dakika
Heathrow Havaalanı (LHR) 1 saat

Programa ön kayıt yaptırmak istiyorum

  • Bu alan doğrulama amaçlıdır ve değişiklik yapılmadan bırakılmalıdır.