St Edmunds College Yaz Okulu

Londra’ya yakın konumda bulunan Hertfordshire’da, 160 hektar alan üzerine inşa edilmiş olan St. Edmunds College, 1996’dan bugüne nitelikli yaz okulu eğitimi sunar. İngiltere’nin önde gelen yaz okullarından olan St Edmunds College Yaz Okulu, 21 yıldır kendisine ait arazide, kendi müfredatı ile yüksek kalitede eğitim sunar. Mükemmel merkez ödülüne sahip olan St Edmunds College Yaz Okulu programı, en iyi yaz okulları sıralamasında ilk 5’te yer alır.

EĞİTİM İÇERİKLERİ

St Edmunds College Yaz Okulu, 3 farklı yaş aralığındaki öğrencilere uygun olarak, 12 saat Genel İngilizce eğitimi ve 8 saat ETOS adı verilen seçmeli derslerden oluşur. ETOS; Shakespeare, Sanat, Sınav Hazırlık, Drama, Yoğun İngilizce, Seramik, Resim, Tenis, Tırmanma gibi dersleri içeriğinde barındırır. Ders içerikleri ve planlanmış olan geziler birbiriyle bağlantılıdır. Uluslararası öğrencileri ağırlama ve eğitme ile ilgili uzun yıllara dayanan tecrübesi ile St. Edmunds College Yaz Okulu, yüksek kişisel başarı ve topluluk ruhu standartlarını teşvik eden niteliktedir. Ayrıca, eğitim programına ana dili İngilizce olan öğrenciler de katılım sağlamaktadır.

Eğitim programı; heyecan verici projeler, tiyatro, öğretici geziler, seçmeli dersler, kişisel gelişim ve dil yeterliliğini artırmak için tasarlanmış etkinlikler yoluyla etkili öğrenme fırsatları sunar.

EK BİLGİLER

TARİHLER:  07 Temmuz – 27 Temmuz 2019
07 Temmuz – 17 Temmuz 2020 (6 hafta)
28 Temmuz – 17 Ağustos 2020

DERS SAATLERİ:  Haftada 20 saat

GEZİLER: Her hafta Çarşamba ve Cumartesi günleri 1 tam ve 1 yarım gün olarak çeşitli yerlere geziler planlanmıştır.

KAMPÜSTEN FOTOĞRAFLAR

YAŞ

10-17

SÜRE

3 / 6 hafta

EĞİTİM

20 saat eğitim

KONAKLAMA

Yurt

ŞEHİR

Hertfordshire

KAMPÜS

St Edmunds College

KONUM

Londra 1 saat
Gatwick Havaalanı (LGW) 1 saat 30 dakika
Heathrow Havaalanı (LHR) 45 dakika