Geri

Tenis + İngilizce Yaz Okulu

Tenis + İngilizce Yaz Okulu eğitim programı; 1707 yılında kurulmuş olan ve İngiltere’nin en prestijli yatılı özel okullarından biri olarak değerlendirilen Warminster Academy’nin 50 hektarlık kampüsünde sunulmaktadır. Güzel bir doğa içerisinde konumlanmış olan bu kampüs; Bath, Salisbury ve Stonehenge’e oldukça yakın mesafede yer almaktadır. Eğitim programı; hem tenise merakı olan, hem de İngilizcelerini geliştirmek isteyen öğrencilerin beklentilerini karşılamak üzere kurgulanmıştır.

EĞİTİM İÇERİKLERİ

İçeriğinde 15 saatlik İngilizce dersleri ve haftada 4 gün, günde 2 saatten oluşan tenis derslerini barındıran eğitim programında, 4 öğrenciye 1 eğitmen düşmektedir. Tüm eğitmenler alanlarında profesyonel olup, her biri Lawn Tenis Derneği onaylıdır. İlk ders tüm öğrencilerin seviyelerini belirlemek üzere bir test yapılır ve öğrenciler 4 ayrı seviyedeki gruplara ayrılırlar. Her gruptan öğrenciler, kendilerine uygun olan seviyede tenis becerilerini bir üst seviyeye çıkarmak ve yeni teknikler geliştirmek üzere gerekli eğitimi alırlar.

Genellikle akşamları gerçekleşen karaoke, yetenek şovları, temalı disko partileri, çeşitli oyunlar gibi aktiviteler; öğrencilerin hem eğlenceli vakit geçirmesi için hem de diğer yabancı öğrenciler ile iletişim kurma becerilerini geliştirmeleri amacıyla planlanmıştır. Öğrencilerin tenis becerilerini geliştirmeyi, İngilizce seviyelerini hem aldıkları dersler hem de iletişim halinde oldukları uluslararası öğrenciler ve eğitmenler ile ilerletmeyi hedefleyen bu eğitim programı, her ikisini bir arada gerçekleştirmeyi arzulayan öğrencilerin beklentilerini karşılayacak düzeydedir.

GEZİLER

Eğitim içerikleri; İngilizce ve tenis derslerinin yanı sıra, çeşitli aktiviteler ve haftada 1 tam, 1 yarım gün olarak planlanmış, Londra , Bath, Stonehenge, ve Brighton’a gerçekleşecek olan gezilerle desteklenmektedir.

EK BİLGİLER

TARİH: 07 Temmuz – 11 Ağustos 2020

KONAKLAMA: Yurt (iki yada üç kişilik odada paylaşımlı banyolu)

DERS SAATLERİ: Haftada 15 saat İngilizce + her hafta 4 gün ve günde 2 saat tenis dersi

EĞİTMEN ÖĞRENCİ ORANI 4:1

GEZİLER: Her hafta 1 tam + 1 yarım gün gezi

Londra , Bath , Stonehenge, Brighton

KAMPÜSTEN FOTOĞRAFLAR

YAŞ

11-17

SÜRE

2 veya 3 hafta

EĞİTİM

23 saat eğitim

KONAKLAMA

Yurt

ÜLKE

İngiltere

ŞEHİR

Warminster

KAMPÜS

Warminster Academy

KONUM

Gatwick Havaalanı (LGW) 2 saat 10 dakika
Heathrow Havaalanı (LHR) 1 saat 50 dakika

Programa ön kayıt yaptırmak istiyorum

  • Bu alan doğrulama amaçlıdır ve değişiklik yapılmadan bırakılmalıdır.