Geri

Aile katılımlı eğitim programları, birbirinden farklı şehir ve ülkelerde sunulmaktadır. Bu eğitim programlarının ortak özelliği standart gündüz eğitimi sunmalarıdır. Eğitim programları, ailelerin öğrencileri sabah saatlerinde okula bırakarak, 16:00 ile 20:00 arasında değişen saatlerde teslim alabilecekleri şekilde kurgulanmıştır.

Çocukları ile birlikte seyahat eden aileler; onlar gündüzleri eğitim alırken, kendileri bulundukları şehrin tadını çıkarırlar. Okul bitiminde ise onlarla paylaşımda bulunabilir ve birlikte vakit geçirebilirler. Eğer dilerlerse anne/babaların da eğitim alabileceği çeşitli seçenekler mevcuttur. Konaklamanın dahil olmadığı seçeneklerde, ailenize uygun konaklama seçenekleri için ofisimizden destek alabilirsiniz.

Aile Katılımlı Eğitim Programları kimler içindir?

  • Çocuğunuzun bireysel olarak yaz okuluna katılım için henüz küçük olduğunu düşünüyorsanız
  • Bu yaz tatili için gideceğiniz şehirde çocuğunuz sabahtan akşama eğitim alsın istiyorsanız
  • Çocuğunuz eğitim alırken siz de İngilizcenizi geliştirmek istiyorsanız
  • Çocuğunuzla birlikte bir yurtdışı deneyimi fırsatı arıyorsanız
  • Aile katılımlı yaz okulu programlarımıza göz atın!

Aile Katılımlı Programlar - ŞEHİR SEÇENEKLERİ

kanada-vancouver-01

VANCOUVER

Her yıl ‘dünyanın yaşanabilir şehirleri’ sıralamasında listenin ön sıralarında yer alan şehir, Vancouver!

Vancouver, Batı Kanada’nın en büyük, ülkeninse üçüncü büyük metropolüdür. Kozmopolit yapısından dolayı Vancouver sokaklarında farklı farklı milletlerden insanlara rastlanır. İç içe geçen kültürü, farklı lezzetleri ve baştan çıkarıcı doğal güzellikleriyle ziyaretçileri büyüler.

kanada-montreal-02

MONTREAL

Montreal, c’est si bon! Kanada’nın Paris’i. Bu Fransızca konuşulan şehir Kanada’nın kültürel başkenti olarak kabul edilir.

Kanada’nın en büyük ikinci kenti olan Montreal, kültür ve tarih açısından zengin bir şehirdir. Kuzey Amerika’nın en hareketli şehirlerinden biri olarak bilinir. Montreal, Paris’ten sonra dünyanın ikinci en büyük Fransızca konuşulan (anadil olarak) şehridir.

kanada-whistler-02

WHISTLER

Kanada’da yer alan, Vancouver şehrine karayoluyla 2 saat uzaklıkta olan Whistler, kayak merkezleriyle ünlüdür. Kış ve doğa sporları merkezi olarak anılan Whistler, turizm açısından ilgi çekici bir yerdir.

Nefes kesici manzarası ve kendine özgü kültürü ile sadece kış aylarında değil, dört mevsimde de popülerdir. Kış aylarında kayak, ve snowboard, daha sıcak aylarda ise golf, dağ bisikleti ve doğa yürüyüşü yapılabilir. Festivaller, spalar, restoranlar, barlar ve çok çeşitli dış mekan aktiviteleri ile Whistler turistlerin ilgi odağı haline gelmiştir.

kanada-toronto-01

TORONTO

Toronto, Kanada’nın en büyük şehri ve ticaret merkezi, aynı zamanda Ontario eyaletinin başkentidir.Son derece güvenli bir yerdir ve suç oranları çok düşüktür.

Niagara Şelaleleri’ne, Ottawa, Montreal ve ABD sınırına yakın olması da burayı tercih edenler için avantaj sağlamaktadır. Toronto’nun popülaritesi; güvenli, temiz, sakin bir şehir olmasından ve uluslararası nüfusu olmasından gelir. Tiyatro, müzik ve kültür bakımından zengin, kozmopolit bir şehirdir.

ingiltere-londra-01

LONDRA

Bir dünya başkenti olan LONDRA, İngiltere’nin siyasi, ticari ve kültürel merkezidir. Dünyanın her köşesinden gelen öğrenciler için eşsiz bir deneyim sunan Londra, eğlence hayatının, moda, sanat ve müziğin de merkezidir.

Londra; tiyatro, sinema, müze, sanat galerisi, kulüp ve restoran çeşitliliği sunar. Her seviyeden öğrenci için dinamik bir eğitim, sosyal ve profesyonel anlamda da verimli bir ortam sunar. Öğrenciler ve aileleri, kendine özgü enerjisi ile herkesi büyüleyen bu şehirde İngiliz kültürünün geçmişini ve bugününü keşfedebilirler.

Chalk cliffs and lighthouse at Beachy Head near Eastbourne. East Sussex. England

EASTBOURNE

Eastbourne, İngiltere’nin güneyinde yer alan şirin ve sakin bir sahil kasabasıdır. Ağırlıklı olarak İngilizlerin bulunduğu ve yabancı öğrenci nüfusunun fazla olduğu bu şehir güzel sahilleriyle ünlüdür.

Ailece sakin ve huzurlu bir yaz geçirmek isteyen için doğru bir tercihtir. Eastbourne şehrinde eğitim alırken, aynı zamanda farklı yerler görmek için Brighton, Londra, Cambridge ve Oxford şehirleri ziyaret edilebilir.

ingiltere-brighton-02

BRIGHTON

Londra’nın güneyinde yer alan Brighton, sıcaklığıyla insanı büyüleyen, müstakil evlerle dolu şirin bir tatil kasabasıdır. Sıcakkanlı insanları ile ve dünyanın her yerinden insanlarla tanışabileceğiniz kozmopolit yapısıyla da oldukça renklidir.

Londra’ya bir saat uzaklıktaki Brighton, deniz kenarında oluşu ve sunduğu renkli atmosferle yaz aylarında turistlerin ilgisini çeker. Deniz kenarında uzun yürüyüşler, müzikaller, eğlenceli partiler, tarihi geziler, alışveriş ve güzel yemek Brighton’da yapılması gereken aktivitelerin başında gelir. İngiltere’nin sevilen sahil şehri olan Brighton, özellikle yaz aylarında oldukça hareketlidir. Hem canlı olması hem de deniz kenarında olması, hem tatil hem de eğitim için öğrencilere ve ailelerine iyi bir fırsat sunar.

cambridge-akademik

CAMBRIDGE

İngiltere’nin kolejleri ve üniversitesiyle ünlü, kültür şehri, Cambridge!

%20’nin üzerinde olan öğrenci nüfusu şehrin hareketliliğinin ve renkli oluşunun en büyük nedenidir. Ayrıca, şehir Londra’ya 1 saat uzaklıkta olmanın getirdiği avantajla da ön plana çıkar. Aileler ve öğrenciler, burada kaldıkları süre içerisinde kolaylıkla Londra’yı ziyaret edebilirler. Öğrenci şehri olarak anılması ve bu anlamdaki popülaritesi ile Cambridge, her yıl daha fazla öğrenci tarafından tercih edilmektedir. Şehrin en ünlü simgesi 1209 senesinde Oxford Üniversitesi’nden ayrılan akademisyenlerin kurduğu University of Cambridge’dir. Cambridge pek çok dar ve taş döşeli sokakları ile tarihi dokusunu koruyan sürekli olarak temiz ve düzenli olmasıyla dikkat çeken bir şehirdir.

amerika-san francisco-02

SAN FRANCISCO

Amerika’nın Kaliforniya eyaletinde yer alan, ihtişamıyla insanın hafızasına kazınan renkli şehir, San Francisco!

Farklı kültürleri ve insanları bünyesinde barındıran San Francisco şehrinde toplumsal baskı minimumda olduğundan özgürlükler şehri olarak da anılır. Yokuşları bol şehrin önemli sembollerinden biri de tramvaydır. Eski tarihi evleri ve yokuşlu sokaklarıyla ünlü San Francisco kendine özgü havası ve yaşam tarzı ile insanda farklı bir izlenim bırakır.

amerika-new-york-02

NEW YORK

Amerika’da birçok sosyal ve kültürel akıma beşik olmuş olan dünya şehri NEW YORK; aynı zamanda sayısız filme, şarkılara konu edilmiş ve birçok yeniliğin öncüsü olmuştur.

Upuzun gökdelenleri, Times Meydanı, Broadway’i, yemyeşil Central Park’ı, Özgürlük Heykeli ve sarı taksileriyle henüz gidip görmeyenlerin bile fikir sahibi olduğu New York şehri, bütün ihtişamıyla hem öğrenciler hem de onlarla beraber bu şehri ziyaret etmek isteyen aileler için hayal şehri olarak nitelendirilebilir.

Los Angeles, West Coast Palm Tree Sunshine

LOS ANGELES

Kaliforniya’nın göz bebeği, ABD’nin en kalabalık ikinci şehri olan Los Angeles. “City of Angels” yani “Melekler Şehri” olarak anılan kent; renkli, hareketli ve herkesi cezbedecek yönlere sahip rüya şehir.

Los Angeles; Hollywood Şöhret Kaldırımı, Beverly Hills ve Bel Air‘deki gösterişli hayatı, Santa Monica ve Malibu’daki ünlü plajları ve meşhur Disneyland ile dünyada görülmesi gereken yerlerin başında geliyor. Film endüstrisinin de merkezi olarak bilinen şehir, dünya starlarının yaşadığı yer olarak bilinir. Dünyanın diğer ucundaki melekler şehrine olan heyecan verici yolculuk, hem bambaşka bir dünyayı yaşama fırsatını hem de İngilizce öğrenme fırsatını önünüze seriyor.

malta-01

MALTA

Güney Avrupa’da, Akdeniz’de yer alan adalar ülkesi Malta, İtalya’ya bağlı Sicilya Adası’nın 93 km güneyinde, 3 büyük ve 2 küçük adadan oluşuyor. Bu adalar devleti, halk arasıda “the Magnificent” yani görkemli olarak tanımlanmaktadır. Güneş ve deniz turizmi ve dil okullarıyla ünlü olan Malta, özellikle bu ikisini bir arada isteyen öğrenciler ve aileleri için iyi bir seçenektir.

İtalya’nın güneyindeki bu şirin ada, bir yandan eğitim alırken öte yandan da deniz ve güneş tatili yapmak isteyen öğrenciler ve aileleri için cazip bir seçenektir.

İletişim

"*" gerekli alanları gösterir

Bu alan doğrulama amaçlıdır ve değişiklik yapılmadan bırakılmalıdır.