Geri

WESTEDU Yurt Dışı Eğitim Danışmanlığı, 2000 yılında doğdu.

Bizler; 24 yıldır, yurt dışında eğitim planlayan herkese; akademik geçmişine, yeteneklerine, kariyer hedefine, kişisel beklentilerine ve bütçesine uygun eğitim seçeneklerini sunuyoruz. Bu süreç boyunca; tüm işlemleri sizler için titizlikle yürütüyor ve eğitiminiz süresince de size destek olmaya devam ediyoruz.

24 yıllık tecrübe, bu süreç boyunca elde ettiğimiz birikim ve sizlerle olan değerli etkileşimlerimiz sonucunda yenilenen beklentilerinizin farkına vardık. Farklı beklentilerinize cevap verebilecek ve sizi doğru meslek seçimine götürecek eğitim programlarını içeren WESTEDU Summer Eğitim platformunu bünyemize ekledik.

2017 yazında kurmuş olduğumuz WESTEDU Summer Eğitim platformunu tasarlama amacımız; öğrencilerimizin yaz dönemini en etkin şekilde değerlendirebilecekleri, her yaş grubuna ve ilgi alanına göre özel olarak tasarlanmış eğitim programlarına erişimi olmasıydı. Her öğrencinin farklı yeteneklere ve ilgi alanlarına sahip olduğuna, bunları keşfedip geliştirmesi, eğitimini de bu yolda şekillendirmesi gerektiğine yürekten inanıyoruz. Robot mühendisliği laboratuvar eğitim programından Arsenal futbol yaz okullarına kadar, geniş bir yelpazede farklı ilgi alanlarına hitap eden, dünyanın en iyi yurt dışı yaz okullarını sizler için bir araya getirdik.

24 yıllık deneyim ve kazanımlarımız ışığında belirlediğimiz, dünyanın en seçkin okul ve eğitim programlarını sizlere sunmanın gururunu yaşıyoruz. Aynı anlayış ile sürekli daha iyiyi hedefleyerek yola devam!

WESTEDU Summer Eğitim

Üyesi olduğumuz uluslararası organizasyonlar

 
ICEF Agency
ICEF Agency
WYSE Travel Confederation
WYSE Travel Confederation
English UK
English UK
National Association for College Admission Counseling
National Association for College Admission Counseling