Geri

BEDE’S Windlesham Yaz Okulu

BEDE’S Windlesham Yaz Okulu, Batı Sussex’in Washington and Findon kasabaları arasında yer alan Worthing’te sunulur. Burada öğrenciler, bir yandan hektarlarca alanda doğa ile iç içe bir yaşam deneyimlerken bir yandan da unutulmaz bir eğitim alma fırsatı yakalarlar. Mükemmel gözetim sağlamak amacıyla her 4 öğrenciye 1 görevli oranıyla hizmet verilir.

Öne Çıkan Özellikler
  • En iyi yaz okullları sıralamasında ilk 5’te, üst üste alınan Mükemmel Merkez Ödülleri!
  • Titizlikle takip edilen öğrenci milliyet dağılım oranları
  • 4 öğrenciye 1 görevli oranı
Akademik Ayrıcalıklar
  • Öğrenciler akademik eğitimin yanı sıra Basketbol, Binicilik ve Tenis dersleri de alabilmektedir.  
  • CLIL Metodolojisi

EĞİTİM İÇERİKLERİ

BEDE’S Windlesham Yaz Okulu, Sussex’in batısında, geniş hektarlar üzerine kurulmuş olan Worthing’te sunulur. Haftada 18 saatlik İngilizce derslerinden oluşan bu yarı-yoğun eğitim programı CLIL Metodolojisi ile beraber öğrencilerin gelişmesine yardımcı olmaktadır. Eğitim programı, 21’inci yüzyıla ait olan; işbirliği, takım çalışması, yaratıcılık, hayal gücü, eleştirel düşünme, problem çözme becerilerini geliştirmeyi hedefler. Kampüs içerisinde yer alan organik bahçe ve orman, açık hava sınıflarında eğitime imkan sağlar. Bunun yanı sıra Windlesham; tenis kortu, golf alanları, bilgisayar odası, ve yepyeni yüzme havuzu imkanlarıyla öğrencilerin sabah eğitimlerinin ardından öğleden sonra oldukça verimli zaman geçirebilmesine olanak sağlamaktadır. Doğayla iç içe, güvenli ve konforlu bir ortam sağlayan kampüs, küçük yaşta öğrenciler için idealdir. Bu dönem Windlesham yaz okulunda iki program yer almaktadır, bunlar ; Adventures in English ve Young Influencers’dır. Adventures in English programı 8-14 yaş aralığındaki çocuklara hitap eden bir programdır ve haftalık 18 saat ders almaktadırlar. Sınıflar maksimum 14 kişiliktir. Young Influencers programı ise 11-14 yaş aralığında ve A2 İngilizce seviyesine sahip çocuklar için uygundur. Öğrenciler bu kampüste at binme tenis ve basketbol aktivitelerinden yararlanabilirler.

EK BİLGİLER

TARİH:

7 – 13 Temmuz 2024

14 – 20 Temmuz 2024

21 – 27 Temmuz 2024

28 Temmuz – 3 Ağustos 2024

4 – 10 Ağustos 2024

KONAKLAMA: Yurt (4-10 kişi paylaşımlı banyo)

GEZİLER: Haftada 3 tam gün

British Museum, Buckingham Palace, London Dungeon, London Eye, London Zoo, Madame Tussauds, National Gallery, Science Museum, Natural History Museum, Tower of London, Thorpe Park, Westminster Abbey.

KAMPÜSTEN FOTOĞRAFLAR

YAŞ

8-13 Yaş / 10-14 Yaş

SÜRE

minimum 2 hafta

EĞİTİM

18 saat eğitim

KONAKLAMA

Yurt

(4-10 kişilik)

ŞEHİR

Worthing

KAMPÜS

BEDES Windlesham kampüsü

KONUM

Londra 1 saat 57 dakika
Gatwick Havaalanı (LGW) 37 dakika
Heathrow Havaalanı (LGH) 1 saat 9 dakika

Programa ön kayıt yaptırmak istiyorum

  • Bu alan doğrulama amaçlıdır ve değişiklik yapılmadan bırakılmalıdır.