Geri
1 sonucun 10-108 kadarı gösteriliyor

Bucksmore Education | The Young Performers

Londra’nın merkezinde yer alan Bucksmore Dil Okulu, bölgedeki en popüler okullardan birisidir. Okul, her yaşa uygun verilen İngilizce eğitimlerinin yanı sıra düzenlediği programlar aracılığıyla öğrenciyi akademik ve sosyal olarak üniverisite hayatına alıştırmayı hedefler. En az iki hafta boyunca King’s College kampüsünde eğitim gören öğrenciler süreç sonunda deneyimli öğretmenlerden birçok akademik etkinlik almış, iyi bir İngilizce sahip ve üniversiteye daha hazır bireyler haline gelirler.

Bucksmore Education Yaz Okulu Programı

1979 yılında kurulan Bucksmore Education, yüksek standartları ve inovatif akademik programlarıyla yıllar boyu süregelen bir başarı yakalamıştır. 40 yılı aşkındır bu alanda 42.000’den fazla öğrenciyle ve 120’den fazla ulusla Bucksmore Education uzun süren dostukların ve özel deneyimlerin paylaşım yeri olmuştur.

İleri Düzey Üniversite Hazırlık Programı | Bucksmore

İleri Düzey Üniversite Hazırlık yaz okulu programı, Oxford International College kampüsünde sunulmaktadır. Öğrenciler maksimum 10 kişilik ortalama 8 kişilik sınıflarda, donanımlı eğitmenler tarafından verilen, akademik olarak üniversite seviyesinde nitelendirilen 11 farklı alandan her iki haftada bir alandan ya da her 4 haftada 2 alandan farklı ders alma imkanına sahiptir.