Geri
1 sonucun 10-121 kadarı gösteriliyor

Immerse Education Career Insights

Immerse Education tarafından sunulan Career Insights yaz okulu programı, hızla büyümekte olan endüstri alanlarıyla ilgili interaktif projeler ve atölyelere katılım sağlayan bir programdır. Alanında önce gelen eğitmenlerle çalışmanın yanı sıra öğrenciler Londra’nın kalbinde  hem kültürel hem de uluslararası bir deneyim kazanma imkanına sahip olurlar.

UCLA Sertifika Programları

UCLA; işletme, bilişim, medya, iletişim & tasarım gibi alanlarda veya belli konularda uzmanlaşmak isteyen öğrencilere, çoğu 9 ay veya 1 yıl süreli sertifika programları sunmaktadır. UCLA sertifika programlarına katılan öğrenciler, aynı alanda kendilerini geliştirmek isteyen farklı ülkeden katılımcılar ile birlikte çalışma ve etkileşim imkanının yanı sıra yeni iş imkanları oluşturma fırsatını da bulabilirler.

Yurt Dışında Eğitim Almanız için 4 Önemli Neden

Yurtdışında eğitim alanların çoğu, o sürecin unutulmaz bir dönem olduğunu ve bu deneyimin hayatlarını değiştirdiğini söylerler. Belki bu kadar ileri gitmeyenler de vardır ama yine de pek çoğu için akılda kalan bir deneyim olduğu gerçek. Sizler de yurtdışında uzun veya kısa süreli eğitim almayı aklınızdan geçiriyor ve bunun size katkı sağlayıp sağlamayacağını sorguluyor olabilirsiniz. İşte size – sosyal medyadaki paylaşımlarınızla arkadaşlarınızı kıskandırmak haricinde- 4 önemli neden!

Yemek Pişirme Sanatı – Keşfederek Öğrenme

Amerika’nın Boston şehrinde, Wellesley Kolej kampüsünde sunulan Yemek Pişirme Sanatı – Keşfederek Öğrenme eğitim programı öğrencilerine aşçılık konusunda kariyer keşfi imkanı sağlamaktadır. Eğitim programı; 8, 9 ve 10’uncu sınıf öğrencilerine açıktır ve profesyonel şefleri ve aşçılık tutkusuyla dolu öğrencileri bir araya getirir. Öğrenciler, sektördeki en iyi eğitmenler ve konuk şeflerin liderliği eşliğinde onları geleceğin şefleri olmaya hazırlayan pratik bilgiler öğrenirler.