Geri

Nike Sports Camps – Basketbol Kampları

İngiltere geçmişten bugüne tarihe ışık tutan bir ülkedir. Bu programda yer alan bölgeler Yorkshire, Surrey ve reading olarak yer alıp öğrenciler seviyelerine ve yaş gruplarına yönelik olarak özel hazırlanmış içeriklerle buluşma imkanına sahip olacaklardır.

Basketbol ve İngilizce yaz okulu programı, hem dil becerisini, hem de basketbol tekniklerini ilerletmek isteyen öğrencilerin bu hedeflerini gerçekleştirmeye yardımcı olacak biçimde tasarlanmıştır. Öğrencilerin mesleğinde uzman koçlardan eğitim alıp; pas atma, saha farkındalığı, ekip çalışması yeteneklerini geliştiresi hedeflenmektedir. Her hafta düzenlenen turnuvalarla öğrencilerin kazanıları pekiştirilmektedir.

EĞİTİM İÇERİKLERİ

Nike Sports Camps bünyesinde gerçekleşen Basketbol Kampı programı, her hafta Total Basketball ve English + Basketball olarak alabileceğiniz 24 saate varan ders programını içeriğinde barındırmaktadır. Total Basketboll sadece spor aktivitelerinden oluşurken English + Basketball 13 saatlik İngilizce dersi ve 11 saatlik basketbol eğitimini kapsamaktadır. Eğitim Radley College, Bradfield College, Surrey Sports Park olmak üzere üç ana merkezde verilmektedir. Bu merkezlerin en önemli farkı öğrencilerin seviyesine göre ayırılmasıdır. Radley College; 10 – 13 yaş ve 13-17 yaş aralığında kız ve erkek öğrencilere Development Camp ve Advanced Camp programları sunmaktadır. Surrey Sports Park’ta ise 15- 17 yaş aralığında sadece erkek öğrencilere özel Performance Camp programı bulunmaktadır.

 

Öğrenciler br yandan teknik eğitim görürken bir yandan da takım oyunlarıyla kendilerini geliştirme imkanına sahiptirler.  Aynı zamanda, yerel öğrenciler de oyunlara katılır ve böylece katılımcılar farklı seviyelerde ve farklı uluslardan öğrencilerle karşı karşıya rekabet etme imkanını yakalarlar.

GEZİLER

Gezi içerikleri hem eğlence, gezme ve görme amaçlı olup, hem de öğrencilerin basketbol tutkularını besleyecek niteliktedir. Haftalık olarak programları belirlenmekte olup öğrencilerin hem kültürel hem de yerel anlamda gezip görebileceği yerleri kapsamaktadır.

EK BİLGİLER

TARİHLER: 1 ya da 2 hafta seçeneği mevcuttur. 

Development Camp ( 10-13 Yaş) Radley College

8 Temmuz- 5 Ağustos 2024

Advanced Camp (13- 17 Yaş) Bradfield College

1 Temmuz – 5 Ağustos 2024

Advanced Camp (13- 17 Yaş) Radley College

12 Ağustos 2024

Performance Camp (15 – 17 Yaş) Surrey Sport Park

24 Haziran – 15 Temmuz 2024

KONAKLAMA: Yurt (çift kişilik odada paylaşımlı banyo)

DERS SAATLERİ: 24 saate varan eğitim programı

KAMPÜSTEN FOTOĞRAFLAR

YAŞ

10 – 13
13 – 17
15 – 17

SÜRE

1-2 hafta

EĞİTİM

24 saat eğitim

KONAKLAMA

Yurt

ÜLKE

İngiltere

ŞEHİR

Yorkshire, Bradfield, Surrey

KAMPÜS

Radley College

Bradfield College

Surrey Sports Park

KONUM

Programa ön kayıt yaptırmak istiyorum

  • Bu alan doğrulama amaçlıdır ve değişiklik yapılmadan bırakılmalıdır.