Geri
1 sonucun 10-108 kadarı gösteriliyor

Bucksmore Education | The Young Performers

Londra’nın merkezinde yer alan Bucksmore Dil Okulu, bölgedeki en popüler okullardan birisidir. Okul, her yaşa uygun verilen İngilizce eğitimlerinin yanı sıra düzenlediği programlar aracılığıyla öğrenciyi akademik ve sosyal olarak üniverisite hayatına alıştırmayı hedefler. En az iki hafta boyunca King’s College kampüsünde eğitim gören öğrenciler süreç sonunda deneyimli öğretmenlerden birçok akademik etkinlik almış, iyi bir İngilizce sahip ve üniversiteye daha hazır bireyler haline gelirler.

BEDE’S Royal Russell School

İngiltere’de pek çok farklı merkezi bulununan Bede’s Yaz Okulu, 32 yıldır sadece yazları kapılarını uluslararası öğrencilere açan bir yatılı okuldur. Yeni programlarını gerçekleştirecek oldukları Royal Russell School, 100 dönümlük yemyeşil arazilerle ve şehir merkezine yakın olan konumuyla doğaya bağlı olmanın yanı sıra başkenti keşfetme imkanı sağlamaktadır. İngiltere’de hizmet veren yaz okulu programlarının ilk 4’ünde yer almakla beraber mükemmel merkez ödülüne sahip ve her yaş grubuna eğitim veren programlarıyla Bede’s, unutulmaz bir yaz okulu deneyimi sunar. Haftada pek çok farklı ülkeden 185 öğrenci ağırlayan okul, ülke dağılım oranlarına önemli bir değer verip titizlikle takip etmektedir.

Immerse Education Career Insights

Immerse Education tarafından sunulan Career Insights yaz okulu programı, hızla büyümekte olan endüstri alanlarıyla ilgili interaktif projeler ve atölyelere katılım sağlayan bir programdır. Alanında önce gelen eğitmenlerle çalışmanın yanı sıra öğrenciler Londra, New York ya da San Francisco’da hem kültürel hem de uluslararası bir deneyim kazanma imkanına sahip olurlar.

West End Stage Yaz Okulu

İngiltere, Londra’da sunulan West End Stage Yaz Okulu, 8-21 yaş aralığında sahne sanatları üzerine eğitim almak ve kendilerini geliştirmek isteyen katılımcılar için tasarlanmıştır. 1 hafta süreli programda drama, dans, şan ve müzikal dersleri yer alır.