Geri
1 sonucun 10-108 kadarı gösteriliyor

22 Yaz Geçti | End of Summer

22 Yaz Geçti

2022 yazı 22’inci yazımızdı. 22’inci kez yeni ve heyecanlı gençlerle tanışma fırsatı bulduk. Geçen pek çok yıl boyunca binlerce öğrencinin farklı eğitim programlarına katılarak kendilerini keşif sürecine tanıklık ettik. Bugün 2022 yazının son günü ve yeni bir akademik yılın başlangıcı.

Immerse Education Career Insights

Immerse Education tarafından sunulan Career Insights yaz okulu programı, hızla büyümekte olan endüstri alanlarıyla ilgili interaktif projeler ve atölyelere katılım sağlayan bir programdır. Alanında önce gelen eğitmenlerle çalışmanın yanı sıra öğrenciler Londra, New York ya da San Francisco’da hem kültürel hem de uluslararası bir deneyim kazanma imkanına sahip olurlar.

Yurt Dışında Üniversite Eğitimi

Son zamanlarda bir çok lise öğrencisi bizlere üniversite eğitimini yurt dışında gerçekleştirmek istediklerini söylüyorlar. Fakat bu süreci nasıl ele alacaklarını bilemediklerini söylüyorlar. Eğer siz de yurt dışında üniversite eğitimi almayı düşünüyorsanız ama nasıl bir yol haritası çizeceğinizi bilmiyorsanız, dikkate almanız gereken en önemli şeylerden biri ZAMANLAMA! Genellikle yurt dışında eğitim veren üniversitelere girebilmek için tamamlanması gereken işlemler uzun sürmektedir ve gerçekten iyi bir planlama gerektirir.