Showing 1-10 of 118 results

YALE | Renzulli Discovery

Üstün yetenekli ve yaratıcı öğrenciler için tasarlanan Renzulli Discovery, 3 haftalık bir eğitim ve araştırma programıdır. Yale Üniversitesi kampüsünde Renzulli modeli ile eğitim veren program, öğrencilerin faarklı tutkuları, öğrenme biçimleri ve yeteneklerine göre yaratıcı öğrenme ve araştırmaya becerilerini geliştirmeyi amaçlar.

ISSOS Yaz Okulu @ Yale University

ISSOS yaz okulu programı, 13-18 yaş aralığındaki öğrencilere, dünyaca ünlü Yale Üniversitesi’nin kampüsünde; öğrenme, altyapı ve yaratıcılıklarını zenginleştirme ve yeni maceralara katılma fırsatı sunar. Üç haftalık eğitim programı, 60’dan fazla ülkeden gelen öğrenciyi ağırlamakta ve gerçek anlamda uluslararası bir deneyim sağlamak için her milletten gelen öğrenci sayısını % 10 olarak sınırlamaktadır.

EXPLO Pre College & Career

Mount Holyoke College kampüsünde sunulan Explo Pre College & Career  eğitim programı, öğrencilerin tutkularını ve güçlü olduğu alanları keşfetmelerine yardımcı olmayı hedefler. Dünyada üzerindeki farklı insanlar ile iletişim halinde olan öğrenciler, kendi konumlarını belirleme ve kendilerini keşfetme fırsatına sahip olurlar.