Geri

Arsenal Futbol + İngilizce Yaz Okulu

Arsenal Futbol + İngilizce Yaz Okulu, 1988’den bu yana, 9-17 yaş arası hem kız hem erkek öğrencilere spor, müzik veya dans dersleriyle birlikte İngilizce yaz okulları sunan Exsportise Akademi tarafından sunulur. Unutulmaz anılarla dolu, faydalı bir tatil düşleyen öğrenciler için Exsportise yaz kampları uygun bir seçenektir.

EĞİTİM İÇERİKLERİ

Arsenal Futbol + İngilizce Yaz Okulu programı, futbol konusunda farklı seviyelerde becerilere sahip kız ve erkek öğrencilere hitap eder. Dersler, Arsenal Futbol Okulları tarafından tasarlanmıştır ve Arsenal Futbol Okulları’nın baş koçu tarafından verilir. Öğrenciler, Pazartesiden Cumaya, günde 3 saat, haftada ise 15 saat İngilizce dersleri ve günde 3 ya da 6 saatlik futbol dersleri alırlar. Kampın birinci gününde, tüm öğrencilerin becerileri değerlendirilir ve öğrenciler seviyelerine uygun gruplara yerleştirilirler.

Arsenal Futbol + İngilizce Yaz Okulu’nda 10 öğrenciye 1 görevli personel düşmektedir. Ayrıca, öğrenciler için eğlenceli ve güvenli bir ortam sağlanır. 1 haftadan fazla kalan öğrenciler için her hafta sonu 2 tam gün geziler planlanmıştır. Bu geziler arasında Emirates Stadyumu ve Arsenal Futbol Kulübü turu da yer alır.

Koçluk programı; fiziksel çevikliği arttırma, top sürme, döndürme, geçme ve alma, savunma, hücum ve gol atma becerilerini kapsar. Daha ileri seviyedeki öğrencilere için daha yoğun ve ileri seviyede koçluk sağlanır. Seviyesi yüksek olan öğrencilere video analizi çeşitli ekstra seanslar, beslenme önerileri, sakatlık önleme taktikleri ve fitness eğitimi verilir.

Eğitim programı, 3 farklı kampüste sunulur. Seçenekler arasında İngiltere’nin tarihi Cambridgeshire’daki Oundle Okulu, İngiltere’nin güneyinde yer alan Seaford Koleji veya Brighton yakınlarındaki Worth Okulu yer alır.

Tüm Arsenal Futbol Okulu baş koçları UEFA B kalifikasyonuna sahiptir. Diğer tüm koçlar ise UEFA lisansına sahip olup İngiliz Futbol Federasyonu Gençlik koçluğu sertifikasına sahiptir. Tüm koçlar Arsenal Futbol Okulu’nun felsefesini benimsemişlerdir ve düzenli olarak çeşitli eğitimlerden geçerler.

EK BİLGİLER

TARİHLER:  Seaford College (10-17) 9 -12 Ağustos 2023

Oundle School (12-17) 2 Temmuz – 29 Temmuz 2023

Worth School (9-16) 25 Haziran- 12 Ağustos 2023

SEVİYE: Yeni başlayanlar da dahil olmak üzere tüm yetenek seviyeleri için uygundur.

DERS SAATLERİ:  Haftada 30 saat (15 saat futbol + 15 saat İngilizce)

GEZİLER: 1 haftadan fazla kalan öğrenciler her hafta sonu 2 tam gün gezilere katılırlar.

KAMPÜSTEN FOTOĞRAFLAR

YAŞ

9-17

SÜRE

1-6

EĞİTİM

haftada 30 saat

KONAKLAMA

Yurt

ÜLKE

İngiltere

KAMPÜSLER

Seaford College, Oundle School, Worth School