Geri

GOLF + İngilizce Yaz Okulu

Söyle bana unutayım, öğret hatırlayayım, dahil et öğreneyim” sloganını benimsemiş bir spor okulu olan Exsportise Akademi’nin sunduğu Golf + İngilizce Yaz Okulu, 1988’den bu yana, 9-17 yaş arası öğrencilere spor, müzik veya dans dersleriyle birlikte İngilizce yaz okulları sunmaktadır. Unutulmaz anılarla dolu, faydalı bir tatil düşleyen öğrenciler için Exsportise yaz kampları uygun olacaktır.

EĞİTİM İÇERİKLERİ

Eğitim programı, golf konusunda farklı seviyelerde becerilere sahip öğrencilere hitap eder. Dersler, PGA koçları ve Avrupa tur deneyimi olan A sınıfı profesyoneller tarafından verilir. Haftalık 15 saatlik İngilizce derslerinin yanı sıra, öğrenciler günde 3 saat olmak üzere haftada toplam 15 saat golf dersi alırlar. Kampın birinci gününde, tüm öğrencilerin becerileri değerlendirilir ve öğrenciler seviyelerine uygun gruplara yerleştirilir. İngiltere’nin kalbindeki Seaford Koleji’nde özel golf eğitim tesisi ile eğitim verilen kampüste öğrenciler ile birebir ilgilenilir. 5 öğrenciye 1 görevli personel düşmektedir ve görevliler kampüste öğrencilerle birlikte konaklamaktadır. Ayrıca, eğlenceli ve güvenli bir ortam sağlanmaktadır.

Koçluk programı; atış ve topu havalandırma, (pitching and chipping) engel çukurlarında oynamak (bunker play), saha yönetimi, golf kuralları ve sahada görgü kuralları gibi konuları kapsar. Single handicap sınıfında yer alan, ileri düzey oyuncular için, en gelişmiş V1 golf koçluğu yazılımıyla videodan swing analizi ile birlikte daha yoğun ve gelişmiş bir koçluk eğitimi sunulur. Ayrıca, oyuncular bölgedeki daha zorlu 18 delikli sahalara götürülüp, orada oynarlar. Eğitim içeriğine fitness eğitimi, beslenme ve yaralanmaları önleme de dahildir.

EK BİLGİLER

TARİH: 7 – 13 Temmuz 2024

14 – 20 Temmuz 2024

21 – 27  Temmuz 2024

28 Temmuz – 3 Ağustos 2024

4- 10 Ağustos 2024

SEVİYE: Yeni başlayanlar da dahil olmak üzere tüm yetenek seviyeleri için uygundur.

DERS SAATLERİ:  Haftada 30 saat (15 saat GOLF + 15 saat İngilizce)

GEZİLER: 2 haftadan fazla kalan öğrenciler her hafta sonu 2 tam gün gezilere katılırlar.

KAMPÜSTEN FOTOĞRAFLAR

YAŞ

10-17 Yaş

SÜRE

1-6 hafta

EĞİTİM

haftada 30 saat

KONAKLAMA

Yurt

ŞEHİR

Petworth

KAMPÜS

Seaford Koleji

KONUM

Heathrow Havaalanı 1 saat 30 dakika
Gatwick Havaalanı 1 saat 15 dakika
Eurostar Londra 2 saat 20 dakika
Brighton 1 saat 30 dakika