Geri

Binicilik + İngilizce Yaz Okulu Stafford House Young Learners

Binicilik merakı olan ve aynı zamanda İngilizcelerini geliştirmek isteyen öğrenciler için tasarlanmış olan Binicilik + İngilizce Yaz Okulu eğitim programı İngiltere’de Oakham School kampüsünde sunulmaktadır.

1584’te kurulan Oakham School Akademi ve Spor alanındaki başarılarıyla ünlü bir okuldur. Okul binaları şehrin etrafında oldukça dikkat çekici mekanlarla bezenmiştir. Oakham ise hem su sporları için muhteşem alanlar barındırarak, hem de Cambridge’e aşırı yakın olarak zamanla küçük bir ticaret merkezi haline geliştir.

EĞİTİM İÇERİKLERİ

Eğitim programı; içeriğinde 15 saatlik İngilizce dersleri ve 9 saatten oluşan binicilik derslerini içeriğinde barındırmaktadır. İlk ders günü tüm öğrenciler binicilik merkezinde gerçekleşen bir seviye tespiti sonrasında kendilerine uygun olan sınıfa yerleştirilirler. Profesyonel eğitimciler, öğrencilerin seviyelerine uygun olarak içeriğinde at ya da pony seçeneği olan kişiye özel bir eğitim programı hazırlarlar ve öğrenciler bu doğrultuda binicilik becerilerini geliştirme imkanı bulurlar.

GEZİLER

Bu programda öğrenciler atları nasıl traşlayabileceğini, temiz tutabileceğini, binicilik ekipmanlarını nasıl kullanması gerektiğini sınıf içi ve dışı aktivitelerle eğitmenler eşliğinde güvenli bir ortamda bulunarak öğrenir.

Eğitim programı, içeriğinde barındırdığı binicilik ve İngilizce derslerinin yanı sıra öğrenme, eğlenme, sosyal gelişim ve iletişim kurma amaçlı çeşitli aktiviteler ve gerçekleşecek olan gezileri de içeriğinde barındırmaktadır.

EK BİLGİLER

TARİHLER: 7 Temmuz – 18 Ağustos 2024

DERS SAATLERİ: 15 saat İngilizce +  9 saat binicilik dersi

GEZİLER: Her hafta 1 tam + 2 yarım gün gezi

London, Cambridge veya Warwick Castle, Rutland Water, Stamford, Nottingham, Birmingham, Melton Mowbray, Leicester veya Peterborough.

KAMPÜSTEN FOTOĞRAFLAR

YAŞ

8-17 (Grup)
12-17 (Bireysel)

SÜRE

1 veya 4 hafta

EĞİTİM

24 saat eğitim

KONAKLAMA

Yurt

ÜLKE

İngiltere

ŞEHİR SEÇENEKLERİ

Ruthland

KAMPÜS

Oakham School

KONUM

Gatwick Havaalanı (LGW) 3 saat
Heathrow Havaalanı (LGW) 2 saat 26 dakika

Programa ön kayıt yaptırmak istiyorum

  • Bu alan doğrulama amaçlıdır ve değişiklik yapılmadan bırakılmalıdır.