Binicilik + İngilizce Yaz Okulu – Embassy Summer Academy

Binicilik merakı olan ve aynı zamanda İngilizcelerini geliştirmek isteyen öğrenciler için tasarlanmış olan Binicilik + İngilizce Yaz Okulu eğitim programı İngiltere’de iki farklı kampüste sunulmaktadır.

Kampüslerden biri, 1707 yılında kurulmuş olan ve İngiltere’nin en prestijli yatılı özel okullarından biri olarak değerlendirilen Warminster Academy’nin 50 hektarlık kampüsünde sunulmaktadır.

Kampüs seçeneklerinden bir diğeri ise yine prestiji ile ön planda olan ve 1885 yılında kurulmuş Roedean Academy’nin 40 hektarlık kampüsünde gerçekleşmektedir.

Hem Roedean Academy, hem de Warminster Academy kampüsleri; Bath, Salisbury ve Stonehenge’e oldukça yakın mesafede yer almaktadır. 2 farklı kampüste sunulan bu eğitim programının içerikleri aynı olmakla beraber, tarih seçenekleri ve yaş aralığında farklılıklar mevcuttur.

EĞİTİM İÇERİKLERİ

Eğitim programı; içeriğinde 15 saatlik İngilizce dersleri ve haftada 4 gün, günde 2 saatten oluşan binicilik derslerini içeriğinde barındırmaktadır. İlk ders günü tüm öğrenciler binicilik merkezinde gerçekleşen bir seviye tespiti sonrasında kendilerine uygun olan sınıfa yerleştirilirler. Profesyonel eğitimciler, öğrencilerin seviyelerine uygun olarak içeriğinde at ya da pony seçeneği olan kişiye özel bir eğitim programı hazırlarlar ve öğrenciler bu doğrultuda binicilik becerilerini geliştirme imkanı bulurlar.

GEZİLER

Eğitim programı, içeriğinde barındırdığı binicilik ve İngilizce derslerinin yanı sıra öğrenme, eğlenme, sosyal gelişim ve iletişim kurma amaçlı çeşitli aktiviteler ve Londra, Bath , Stonehenge ve Brighton’a gerçekleşecek olan gezileri de içeriğinde barındırmaktadır.

EK BİLGİLER

TARİHLER: 30 Haziran – 11 Ağustos 2020 (Roedean)
07 Temmuz – 11 Ağustos 2020 (Warminster)

KONAKLAMA: Roadean: Yurt (tek ya da iki kişilik odada paylaşımlı banyolu)
Warminster: Yurt (2-3 veya 4 kişilik odada paylaşımlı banyolu)

DERS SAATLERİ: 15 saat İngilizce + her hafta 4 gün ve günde 2 saat binicilik dersi

GEZİLER: Her hafta 1 tam + 1 yarım gün gezi
Londra, Bath , Stonehenge, Brighton

KAMPÜSTEN FOTOĞRAFLAR

YAŞ

9-16 (Roedean)
11-17 (Warminster)

SÜRE

2 veya 3 hafta

EĞİTİM

20 saat eğitim

KONAKLAMA

Yurt

ÜLKE

İngiltere

ŞEHİR SEÇENEKLERİ

  1. Brighton
  2. Warminster

KAMPÜS

  1. Roedean Academy
  2. Warminster Academy

KONUM

Gatwick Havaalanı (LGW) 2 saat 10 Dakika (Warminster)
Gatwick Havaalanı (LGW) 30 dakika (Roedean)

Programa ön kayıt yaptırmak istiyorum

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.