Geri

Nike Dans + İngilizce Yaz Okulu

Dans + İngilizce Yaz Okulu eğitim programının sunulduğu Lancing College kampüsü, popüler Brighton’da konumlanmıştır ve şehre kısa bir otobüs mesafesindedir. Brighton şehrinden Londra’ya trenle yolculuk ise 1 saatten daha az bir sürede gerçekleşmektedir.

1848 yılında kurulmuş olan ve Brighton şehrinde yer alan olan Lancing College, İngiltere’nin en prestijli okullarından biri olarak bilinmektedir. Sunduğu kaliteli öğrenme ortamı ve ilham verici doğası ile ayrıcalıklı bir eğitim ortamı sunar.

Lancing College’ın geniş hektarlardan oluşan kampüsünde sunulan eğitim programında profesyonel eğitmenler eşliğinde, başlangıç seviyesinden daha ileri düzeylere de uygun olarak, farklı seviyelerde dans eğitimi verilmektedir.

EĞİTİM İÇERİKLERİ

Eğitim içerikleri, haftada 13-14 saat İngilizce dersleri ve haftada 17 saat dans dersleri şeklinde kurgulanmıştır. Dersler; modern dans, modern caz, sokak dansı ve koreografi üzerine yoğunlaşmaktadır.

Bu alanlardan birini tercih eden öğrenciler, seçtikleri alanda aldıkları dersler ile yeteneklerini bir üst seviyeye taşımalarına yardımcı olacak farklı kazanımlar elde ederler. Her hafta öğrenilen teknikler doğrultusunda, öğrencilerin ilerlemesini pekiştirmek ve sergilemek amacıyla çeşitli dans gösterileri gerçekleştirilmektedir.

GEZİLER

İngilizce dersleri ve dans eğitiminin paralel olarak sunulduğu eğitim programı, birçok tarihi ve turistik merkeze ve şehre gezi programı da içermektedir. Eğitim programı içerisinde planlanmış olan gezilerin temel amacı öğrencilere Londra ve Brighton gibi şehirleri tanıtmaktır. Bu eğitim programı; hem İngilizcesini geliştirmek hem de ilgi duydukları dans alanında yeni teknikler öğrenip, kendilerini geliştirmek isteyen öğrenciler için tasarlanmıştır.

EK BİLGİLER

TARİH:  3 Temmuz – 13 Ağustos 2023

DERS SAATLERİ: 15 saat İngilizce + her hafta 4 gün ve günde 2 saat dans dersi

KONAKLAMA: Yurt (tek yada çift kişilik odada paylaşımlı banyolu)

GEZİLER: 2 tam + 1 yarım gün gezi
Londra, Portsmouth Historic Dockyard, Brighton Beach (tam gün)

KAMPÜSTEN FOTOĞRAFLAR

YAŞ

10-17

SÜRE

1 veya 2 hafta

EĞİTİM

30 saat eğitim

KONAKLAMA

Yurt

ÜLKE

İngiltere

ŞEHİR

Brighton

KAMPÜS

Lancing College

KONUM

Gatwick Havaalanı (LGW) 32 dakika
Heathrow Havaalanı (LHR) 1 saat 7 dakika

Programa ön kayıt yaptırmak istiyorum

  • Bu alan doğrulama amaçlıdır ve değişiklik yapılmadan bırakılmalıdır.