Geri

Nike Dans + İngilizce Yaz Okulu

Dans + İngilizce Yaz Okulu eğitim programının sunulduğu Bradfield College kampüsü, Reading’de konumlanmıştır ve şehre kısa bir otobüs mesafesindedir. Brighton şehrinden Londra’ya trenle yolculuk ise 2.5 saatte gerçekleşmektedir.

1850 yılında kurulmuş olan ve Reading şehrinde yer alan olan Bradfield College, İngiltere’nin en prestijli okullarından biri olarak bilinmektedir. Sunduğu kaliteli öğrenme ortamı ve ilham verici doğası ile ayrıcalıklı bir eğitim ortamı sunar.

Bradfield College’ın geniş hektarlardan oluşan kampüsünde sunulan eğitim programında profesyonel eğitmenler eşliğinde, başlangıç seviyesinden daha ileri düzeylere de uygun olarak, farklı seviyelerde dans eğitimi verilmektedir.

EĞİTİM İÇERİKLERİ

Eğitim içerikleri, haftada 12 saat İngilizce dersleri ve haftada 12 saat dans dersleri şeklinde kurgulanmıştır. Dersler; modern dans, modern caz, sokak dansı ve koreografi üzerine yoğunlaşmaktadır.

Bu alanlardan birini tercih eden öğrenciler, seçtikleri alanda aldıkları dersler ile yeteneklerini bir üst seviyeye taşımalarına yardımcı olacak farklı kazanımlar elde ederler. Her hafta öğrenilen teknikler doğrultusunda, öğrencilerin ilerlemesini pekiştirmek ve sergilemek amacıyla çeşitli dans gösterileri gerçekleştirilmektedir.

GEZİLER

İngilizce dersleri ve dans eğitiminin paralel olarak sunulduğu eğitim programı, birçok tarihi ve turistik merkeze ve şehre gezi programı da içermektedir. Eğitim programı içerisinde planlanmış olan gezilerin temel amacı öğrencilere Londra ve Brighton gibi şehirleri tanıtmaktır. Bu eğitim programı; hem İngilizcesini geliştirmek hem de ilgi duydukları dans alanında yeni teknikler öğrenip, kendilerini geliştirmek isteyen öğrenciler için tasarlanmıştır.

EK BİLGİLER

TARİH:  1 Temmuz – 11 Ağustos 2024

DERS SAATLERİ: Haftada 24 saate varan dans eğitimi

KONAKLAMA: Yurt (tek yada çift kişilik odada paylaşımlı banyolu)

GEZİLER: 2 tam + 1 yarım gün gezi
Oxford Turu, Theme Park, Londra

KAMPÜSTEN FOTOĞRAFLAR

YAŞ

10-17

SÜRE

1 veya 2 hafta

EĞİTİM

24 saat eğitim

KONAKLAMA

Yurt

ÜLKE

İngiltere

ŞEHİR

Reading

KAMPÜS

Bradfield College

KONUM

Gatwick Havaalanı (LGW) 3 saat
Heathrow Havaalanı (LHR) 1 saat 41 dakika

Programa ön kayıt yaptırmak istiyorum

  • Bu alan doğrulama amaçlıdır ve değişiklik yapılmadan bırakılmalıdır.