Geri
1 sonucun 10-108 kadarı gösteriliyor

British Summer School | Worth School

BSS Adventures of the Future programı Batı Sussex bölgesinde, İngiltere’nin güneydoğusunda yer alan Worth School’da gerçekleşmektedir. Crawley şehrine yakın olmasının yanı sıra keyifle vakit geçirilebilecek sahil şeridine sahip Brighton şehrine de oldukça yakın bir konumda yer almaktadır.

Bucksmore Education | The Young Performers

Londra’nın merkezinde yer alan Bucksmore Dil Okulu, bölgedeki en popüler okullardan birisidir. Okul, her yaşa uygun verilen İngilizce eğitimlerinin yanı sıra düzenlediği programlar aracılığıyla öğrenciyi akademik ve sosyal olarak üniverisite hayatına alıştırmayı hedefler. En az iki hafta boyunca King’s College kampüsünde eğitim gören öğrenciler süreç sonunda deneyimli öğretmenlerden birçok akademik etkinlik almış, iyi bir İngilizce sahip ve üniversiteye daha hazır bireyler haline gelirler.

Bucksmore Education Yaz Okulu Programı

1979 yılında kurulan Bucksmore Education, yüksek standartları ve inovatif akademik programlarıyla yıllar boyu süregelen bir başarı yakalamıştır. 40 yılı aşkındır bu alanda 42.000’den fazla öğrenciyle ve 120’den fazla ulusla Bucksmore Education uzun süren dostukların ve özel deneyimlerin paylaşım yeri olmuştur.

SBC Summer Courses | Headington College Yaz Okulu

Oxford’a yürüme mesafesinde ve yeşillerle bezenmiş Headington kampüsünde öğrenciler seçtikleri alanlarda 15 saatlik eğitim alırlar. Bu alanlar; Akademik Keşif, Geleceğin Doktorları, Genel İngilizce, Global Dünya Liderleri’dir. Programın sonunda ‘time to shine’ adlı sunumla dersler bitirilir. Sınıf dışı aktiviteler gençler için özel olarak hazırlanmıştır. Bu aktiviteler öğrencilerin bir yandan dünyanın çeşitli yerlerinden arkadaşlar edinmesini sağlarken diğer yandan da Oxford’u beraber keşfetmelerine yardımcı olur

Unutulmayacak Bir Yaz | Unforgettable Summer

2019 yazı hayatımın en keyifli yaz tatilini yaşadım. Büyük bir heyecan ile yola çıktım ve unutulmaz anılarla eve döndüm. BEDE’S okulundaki Dicker kampüsünde geçirdiğim her dakikadan çok keyif aldım. Güler yüzlü, işlerini tutkuyla yapan staff  sayesinde çok kısa süre içerisinde …

Mühendislik Robot Bilimi ve Teknoloji Yaz Okulu

Robotların dünyayı değiştireceğine inanılan bu zamanda, devrimin bir parçası olmak isteyenler için tasarlanmış Mühendislik Robot Bilimi ve Teknoloji Yaz Okulu, Oxford Royale Academy tarafından sunulur. Öğrenciler, dünyaca ünlü Oxford Üniversitesi kampüsünde eğitim alır. Bu iki haftalık hızlı tempolu ve etkinlik temelli eğitim programında, uzman öğretmenlerinin rehberliğinde robot ve mühendislik dünyasını keşfe çıkarlar.

Harrow School Yaz Okulu

1995 yılında kurulan Harrow School Short Courses, bugüne kadar 60’tan fazla ülkeden 14.000’in üzerinde öğrenciye eğitim vermiştir. Eğitim programı; İngilizce eğitimi, takım çalışması ve liderlik eğitimin yanı sıra sosyal aktiviteler, spor ve kültürel gezileri içerir. Öğrenciler, özenle seçilmiş İngiltere’nin önde gelen 3 yatılı okulu arasında seçim yaparlar. Her okul benzersiz bir tarihi ortamda yer alır ve son derece güvenli olan mükemmel tesislere sahiptir.

Nike Dans + İngilizce Yaz Okulu

Dans + İngilizce Yaz Okulu eğitim programının sunulduğu Bradfield College kampüsü, Reading'de konumlanmıştır ve şehre kısa bir otobüs mesafesindedir. Brighton şehrinden Londra’ya trenle yolculuk ise 2.5 saatte gerçekleşmektedir. 1850 yılında kurulmuş olan ve Reading şehrinde yer alan olan Bradfield College, …