BEDE’S PRO Futbol Yaz Okulu

BEDE’S PRO Futbol; BEDE’S Yaz Okulu’nun sunduğu 2 haftalık yoğun bir spor programıdır. Orta, ileri ve profesyonel seviyelerde futbol oynayan uluslararası öğrenciler için açılmıştır ve Swerve Soccer tarafından desteklenir.

EĞİTİM İÇERİKLERİ

BEDE’S PRO Futbol Yaz Okulu, UEFA’nın kalifiye koçları, eski futbolcular ve  yüksek performanslı eğitmenler tarafından verilir. Futbol öğrencileri düzenli eğitimlerini Southampton, Millwall ve İngiltere Gençler (U21) takımlarında da oynamış Dan Harding’den alırlar.

Futbol eğitimi haftada 17 saattir. İlk hafta; bireysel oyuncu gelişimine, ikinci hafta; teknik eğitim, atölyeler, ana dersler, video analizleri, öğreticiler, daha dar ve daha geniş taraflı oyunlarla takım oyuncusu gelişimine odaklanır. Ayrıca, stadyum turları, eski profesyonel futbolcularla soru ve cevaplı sohbetler, tam takım Nike eğitim seti ve ödül törenini kapsar. Dicker, bu yaz okulu programı için olağanüstü imkanlar sunar. Bakımlı çim sahalar, yapay sahalar, çok amaçlı spor salonu, yüzme havuzu, profesyonel spor salonu ve analiz odası çok büyük yatırımlarla yapılmış olan spor kompleksinin bir parçasıdır.

Erkek ve kız öğrencilerin başvuruları kabul edilmektedir. Başvurular, Swerve soccer tarafından gözden geçirilerek uygunlukları onaylandıktan sonra öğrenciler programa kayıt olabilirler.

Pro futbol öğrencileri, English Plus öğrencileri ile birlikte haftada 12,5 saatlik İngilizce becerileri dersi alırlar. Yaz Okulu, aynı zamanda akşam eğlenceli aktiviteler ve hafta sonu gezilerini de kapsamaktadır. Eğitim programı sonunda yapılacak olan gösteri maçında öğrenciler, Premier Lig  yetenek avcıları tarafından izlenecektir.

EK BİLGİLER

TARİH: 05 Temmuz – 18 Temmuz 2020

SEVİYE: Orta & İleri seviye koşulu (Başvurular, Swerve soccer tarafından değerlendirildikten sonra öğrenciler programa kayıt olabilirler.)

DERS SAATLERİ:  12,5 saat İngilizce + 17,5 saat Futbol

GEZİLER: Öğrenciler 2 hafta boyunca 1 tam ve 2 yarım gün olmak üzere British Museum, Buckingham Palace, London Dungeon, London Eye, London Zoo, Madame Tussauds, National Gallery, Natural History Museum, Science Museum, Thorpe Park, Tower of London, Westminster Abbey gibi Londra’nın sevilen yerlerinde kültürel gezilere katılırlar.

KAMPÜSTEN FOTOĞRAFLAR

YAŞ

12-17

SÜRE

2

EĞİTİM

haftada 30 saat

KONAKLAMA

Yurt

ÜLKE

İngiltere

KAMPÜS

BEDE’S Senior School

KONUM

Londra şehir merkezi 1 saat 30 dakika
Gatwick Havaalanı (LGW) 1 saat 20 dakika
Heathrow Havaalanı (LHR) 1 saat 30 dakika