Geri

BEDE’S La Liga Futbol Kampı

BEDE’S PRO Futbol; BEDE’S Yaz Okulu’nun sunduğu 2 haftalık yoğun bir spor programıdır. Orta, ileri ve profesyonel seviyelerde futbol oynayan uluslararası öğrenciler için açılmıştır ve La Liga futbol koçları tarafından eğitim verilmektedir.

EĞİTİM İÇERİKLERİ

BEDE’S PRO Futbol Yaz Okulu, İspanya’dan gelen La Liga’nın kalifiye koçları, eski İngiliz futbolcular ve  yüksek performanslı eğitmenler tarafından verilir. Futbol öğrencileri düzenli eğitimlerini BEDE’S Summer School’un Dicker kampüsünde alırlar.

Eğitim haftada 16.5 saattir. İlk hafta; bireysel oyuncu gelişimine, ikinci hafta; teknik eğitim, atölyeler, ana dersler, video analizleri, öğreticiler, daha dar ve daha geniş taraflı oyunlarla takım oyuncusu gelişimine odaklanır. Ayrıca, stadyum turları, eski profesyonel futbolcularla soru ve cevaplı sohbet etme imkanlarına sahip olurlar. Dicker, bu yaz okulu programı için olağanüstü imkanlar sunar. Bakımlı çim sahalar, yapay sahalar, çok amaçlı spor salonu, yüzme havuzu, profesyonel spor salonu ve analiz odası çok büyük yatırımlarla yapılmış olan spor kompleksinin bir parçasıdır.

Erkek ve kız öğrencilerin başvuruları kabul edilmektedir. Başvurular sonucunda başarılı olan futbolcuların LaLiga Camps Talent ID süreçleri başlar ve yetenekli oyuncular 10 gün süreyle İspanya LaLiga klübünde eğitim almaya hak kazanır.

Koçların temel amacı oyuncuların yetkin futbolcu yetiştirmeye çalışmasıdır. Bu süreçte oyuncuların fiziksel, psikolojik, teknik ve taktik eğitimler alarak gelişmesi sağlanmaktadır.

Pro futbol öğrencileri, English Plus öğrencileri ile birlikte haftada 12,5 saatlik İngilizce becerileri dersi alırlar. Yaz Okulu, aynı zamanda akşam eğlenceli aktiviteler ve hafta sonu gezilerini de kapsamaktadır.

EK BİLGİLER

TARİH: 30 Haziran – 6 Temmuz 2024

7 – 13 Temmuz 2024

14 – 20 Temmuz 2024

21 – 27 Temmuz 2024

28 Temmuz – 3 Ağustos 2024

SEVİYE: Orta & İleri seviye koşulu (Başvurular, Swerve soccer tarafından değerlendirildikten sonra öğrenciler programa kayıt olabilirler.)

DERS SAATLERİ:  16,5 saat

GEZİLER: Öğrenciler 2 hafta boyunca 1 tam ve 2 yarım gün olmak üzere British Museum, Buckingham Palace, London Dungeon, London Eye, London Zoo, Madame Tussauds, National Gallery, Natural History Museum, Science Museum, Thorpe Park, Tower of London, Westminster Abbey gibi Londra’nın sevilen yerlerinde kültürel gezilere katılırlar.

KAMPÜSTEN FOTOĞRAFLAR

YAŞ

12-17

SÜRE

2 hafta

EĞİTİM

Haftada 16.5 saat

KONAKLAMA

Yurt

ÜLKE

İngiltere, Dicker

KAMPÜS

BEDE’S Senior School

KONUM

Londra şehir merkezi 1 saat 30 dakika
Gatwick Havaalanı (LGW) 1 saat 20 dakika
Heathrow Havaalanı (LHR) 1 saat 30 dakika