Geri
1 sonucun 10-108 kadarı gösteriliyor

EXPLO Oxford ve Londra

Oxford, UCL ve Imperial College gibi prestijli üniversiteleri keşfet.
İngiltere ve ABD’de üniversite başvuru süreçlerine dair atölye çalışmalarına katıl.
Akademik çalışmalar ve katkılar üzerine yazılı değerlendirme alarak üniversite başvurularınızı güçlendir.
Çeşitli disiplinlerde gerçek projelerle uygulamalı öğrenim deneyimi kazan.
Üniversite başvurularınızı bir adım öne taşıyacak değerlendirmelerle geleceğine yön ver.

Immerse Education Career Insights

Immerse Education tarafından sunulan Career Insights yaz okulu programı, hızla büyümekte olan endüstri alanlarıyla ilgili interaktif projeler ve atölyelere katılım sağlayan bir programdır. Alanında önce gelen eğitmenlerle çalışmanın yanı sıra öğrenciler Londra, New York ya da San Francisco’da hem kültürel hem de uluslararası bir deneyim kazanma imkanına sahip olurlar.

TASIS İngilizce Dil Eğitimi Yaz Okulu

TASIS, İngilizce dil eğitimi programı üçer haftalık 2 bölüm halinde ya 3 ya da toplam 6 haftalık programdan oluşmaktadır. Başlangıçtan ileriye 6 seviyede eğitim verilmektedir. Her seviye küçük ya da büyük öğrenciler için ikiye ayrılır. Öğrenciler ilk gün seviye tespit sınavına tabii tutulur ve sınav sonucuna göre uygun sınıfa yerleştirilir. Eğitim programı ana dili İngilizce olan öğrencilerle etkileşim halinde yürütülmektedir.

West End Stage Yaz Okulu

İngiltere, Londra’da sunulan West End Stage Yaz Okulu, 8-21 yaş aralığında sahne sanatları üzerine eğitim almak ve kendilerini geliştirmek isteyen katılımcılar için tasarlanmıştır. 1 hafta süreli programda drama, dans, şan ve müzikal dersleri yer alır.

Genç Gezginlerin Selfie Kılavuzu

2013 yılında Oxford sözlüğü tarafından yılın kelimesi seçilen ‘selfie’, 2000’li yılların trendi olarak hayatımıza girdi ve artık vazgeçilmez oldu. Instagram verilerine bakılırsa günde 55 milyondan fazla selfie paylaşılıyor. Londra ise dünya üzerinde en çok selfie çekilen yerlerden biri. İşte size Londra’da; önünde, arkasında, içinde, yanında fotoğraf çekilmeniz gereken yerlerin listesi. Size kimse ‘Oraya kadar gidip, şurada fotoğraf çektirmedin mi?’ diyemesin.