Geri
1 sonucun 10-108 kadarı gösteriliyor

Mühendislik Robot Bilimi ve Teknoloji Yaz Okulu

Robotların dünyayı değiştireceğine inanılan bu zamanda, devrimin bir parçası olmak isteyenler için tasarlanmış Mühendislik Robot Bilimi ve Teknoloji Yaz Okulu, Oxford Royale Academy tarafından sunulur. Öğrenciler, dünyaca ünlü Oxford Üniversitesi kampüsünde eğitim alır. Bu iki haftalık hızlı tempolu ve etkinlik temelli eğitim programında, uzman öğretmenlerinin rehberliğinde robot ve mühendislik dünyasını keşfe çıkarlar.

Uluslararası Öğrenciler için Mobil Uygulamalar

Hayatımızı kolaylaştırmak için kullandığımız mobil uygulamalar; işte, trafikte, evde, tatilde, kısacası günlük yaşamımızın neredeyse her anında ve alanında bize yardımcı oluyor! Gündelik hayatımızda çeşitli kolaylıklar sağlayarak, zaman kaybını azaltıyor. Uluslararası öğrencilerin gittikleri yeni ülke ve şehre daha kolay uyum sağlamasına yardımcı olacak ve yoğun tempolarında onlara zaman kazandıracak birçok mobil uygulama mevcut.

Robot Mühendisliği + Kodlama Laboratuvarı

Bilim ve teknolojinin kalbinin attığı Silikon Vadisi’nde, dünyaca ünlü Stanford Üniversitesi’nde sunulan Robot Mühendisliği ve Kodlama Laboratuvarı adlı eğitim programı robot mühendisliği ve kodlamaya ilgi duyan öğrenciler için yoğun workshoplar ve grup çalışmalarına vurgu yapar. Gelecekte yazılım teknolojilerinde sağlam bir kariyer hedefi koymuş öğrenciler için idealdir.