Geri

Nike Tenis Kampı

Nike Tenis Kampı; İngiltere, Londra’ya 1 saat uzaklıkta yer alan Lancing College kampüsünde sunulur. İngiltere’nin en iyi özel okullarından biri olarak anılan Lancing College, okyanus ve Brighton şehir manzarası ile cazip bir konumdadır. Ayrıca, 6 çimen ve 22 sert zeminli kort ile eşsiz tenis olanaklarına sahiptir.

Nike Tenis Kampı, turnuva profesyonelleri tarafından tasarlanmıştır. Temel hedefi ise oyuncuları bir üst seviyeye taşımaktır. Nike Tenis Kampı, hem başlangıç seviyesi hem de okulda veya bir kulüpte düzenli olarak tenis oynayan katılımcılar için uygundur.

EĞİTİM İÇERİKLERİ

Nike Tenis Kampı, katılımcıların farklı ihtiyaç ve beklentilerine göre üç farklı seçenek sunar. İlk seçenek sadece tenis oynamak isteyen katılımcıların tenis eğitimi aldığı Total Tenis programıdır. Programlarına İngilizce eğitimi eklemek isteyen katılımcılar, Tenis + İngilizce programı seçimini yapabilirler.

Nike Total Tenis programı, yoğun bir şekilde tenis becerilerini geliştirmek isteyen katılımcılar için tasarlanmıştır. Katılımcılar, profesyoneller gibi haftada 30 saat tenis eğitimi, fitness ve müsabakalar ile eğitim alır. İlk gün katılımcıların seviyesi tespit edilir ve her seviye grubu 2 ya da 3 farklı koç ile antrenman yapar. Kort dışında psikoloji, fiziksel ve ruhsal hazırlık, taktik geliştirme gibi konularda eğitim verilmektedir.

Nike Tenis + İngilizce programı, tenis becerilerini geliştirmenin yanı sıra İngilizce eğitimi almak isteyen katılımcılar için idealdir. Haftada 17 saat tenis derslerini ve 13-14 saat İngilizce eğitimini içerir.

GEZİLER

Program süresince NikeTown, Oxford Street, Buckingham Sarayı, Parlamento Binası gibi noktaları da kapsayan bir Londra Gezisi yer alır. Wimbledon Stadyumu ve dünyada kullanımda olan en eski kort olarak bilinen Hampton Court ya da Petworth House gibi tenis oynayabilecekleri ve hemen arkasından alışveriş yapabilecekleri bir gezi planlanmıştır.

EK BİLGİLER

TARİH: 8 Temmuz – 18 Ağustos 2024 (Radley)

1 Temmuz – 11 Ağustos 2024 (Bradfield)

GEZİLER: Her hafta 1 tam gün gezi
Wimbledon, Real Tennis – Petworth House Londra, Oxford ve Windsor gezileri sunulmaktadır.

KAMPÜSTEN FOTOĞRAFLAR

YAŞ

10 – 17

SÜRE

1 veya 2 hafta

EĞİTİM

27/30/31
saat

KONAKLAMA

Yurt

ŞEHİR

Brighton, Reading

KAMPÜS

Radley College

Bradfield College

KONUM

Gatwick Havaalanı (LGW) 1 saat
Heathrow Havaalanı (LHR) 1,5 saat