Geri

Mini MBA

Mini MBA; İngiltere Kent bölgesi, Folkestone sahil kasabasında yer alan Earlscliffe okulu tarafından sunulur. Earlscliffe, eğitim yılı içerisinde birey odaklı ve kişiselleştirilmiş eğitim (personalized education) sunan yatılı bir İngiliz okuludur. Yazları ise uluslararası öğrencilere kapılarını açar.

Earlscliffe; 2015 yılında, Telegraph tarafından A-Level sonuçlarına göre belirlenen en iyi 100 okul içerisinde 38’inci sırada yerini almıştır. Okul; 2017 yılında, İngiltere hükümeti tarafından gerçekleştirilen Ofsted denetimi sonucunda, her alanda ‘mükemmel’ olarak etiketlenmiştir. Earlscliffe kampüsünde, tamamı yakın zamanda restore edilmiş, Viktoryen ve Kral Edward dönemine ait 7 ayrı etkileyici bina yer alır. Ayrıca, kampüs, Folkstone kasabası ve sunduğu olanaklara yürüyüş mesafesindedir. İlham verici ve iddialı eğitim programı; işletme yönetiminin üretken dünyası ile tanışma niteliğindedir.

EĞİTİM İÇERİKLERİ

Mini MBA katılımcıları, 2 ya da 3 hafta süreli programda; İşletmeye Giriş, Muhasebe, Girişimcilik, İşletmeler ve Pazarlama alanlarında haftada 22 saatlik eğitim alırlar. 3 hafta süreyle katılım sağlayanlar yerel şirketlere ziyaretler gerçekleştirir ve iş dünyasının nasıl işlediğini gözlemler. Ayrıca, lüks marka yönetimi dersi alıp, marka geçmişi ve pazarda doğru konumlandırma stratejileri üzerine çalışma fırsatı bulurlar. Eğitim programı A-level IB ya da lisans seviyesinde işletme, finans, yönetim, ekonomi ya da muhasebe eğitimi almak isteyen katılımcılar için idealdir.

GEZİLER

Mini MBA yaz okulu programı, 2 hafta boyunca 3 tam gün ve 2 yarım gün gezi programı ile desteklenmektedir. Her Çarşamba ve Pazar günleri tam gün geziler gerçekleşir. Her hafta 1 tam gün Londra’ya gidilir. Cumartesi öğleden sonraları Ashford Designer Outlet ya da Folkestone’a gezi düzenlenir. 3’üncü haftaya dahil olan katılımcılar, the Bank of England Museum ziyaretini gerçekleştirir.

EK BİLGİLER

TARİHLER: 30 Haziran – 10 Ağustos 2024

SEVİYE: Minimum English- Upper Intermediate (B2)

KAMPÜSTEN FOTOĞRAFLAR

YAŞ

15-17

SÜRE

2 hafta

EĞİTİM

22 saat eğitim

KONAKLAMA

Yurt

ŞEHİR

Folkstone

KAMPÜS

Earlscliffe

KONUM

Folkestone 5 dakika
Heathrow Havaalanı 1 saat 42 dakika
Gatwick Havaalanı 1 saat 10 dakika