Geri

Bucksmore Education Yaz Okulu Programı

İngiltere’de yer alan Brighton şehrinde sunulan Bucksmore English ve English Plus yaz okulları, İngilizcelerini geliştirmek isteyen öğrenciler için tasarlanmıştır. Oxford International College’ın Brighton kampüsünde sunulan eğitim programına katılan öğrenciler kendilerini geliştirmelerine yardımcı olacak deneyim ve pratik kazanma fırsatına sahip olurlar.

EĞİTİM İÇERİKLERİ

Bucksmore English programında 10- 13 ya da 13-16 yaş aralığındaki öğrenciler maksimum 12 kişilik sınıflarda eğitim görmektedirler ve haftada 20 saat eğitim almaktadırlar. Dünyanın dört bir yanından gelen öğrenciler ile birlikte İngilizcelerini geliştirme imkanına sahip olmaktadırlar. Haftada 2 tam 1 yarım gün gezi imkanları bulunmaktadır. Program bitiminde kendi adlarına hazırlamış eğitim raporu ve sertifika almaktadırlar. Programların en önemli özelliklerinden biri de Salı günü başlayıp bitmesidir. Başvuru esnasında herhangi bir dil seviyesi kriteri yer almamaktadır.

English Plus programında 10- 13 ya da 13-16 yaş aralığındaki öğrenciler maksimum 12 kişilik sınıflarda eğitim görmektedirler ve haftada 22.5 saat eğitim almaktadırlar. İngilizce eğitimlerini 15 saat alarak ; 7.5 saat Plus seçeneğinde bulunan Bilim ve Teknoloji , Sahne Sanatları Deneyimi, Girişimcilik ve -Liderlik , Macera Deneyimi, Medya Prodüksüyon Deneyimi ve Biyoçeşitlilik & Tasarım programlarına katılarak 22.5 saatlik bir eğitim almış olurlar. Haftada 2 tam 1 yarım gün gezi imkanları bulunmaktadır. Program bitiminde kendi adlarına hazırlamış eğitim raporu ve sertifika almaktadırlar. Programların en önemli özelliklerinden biri de Salı günü başlayıp bitmesidir. Başvuru esnasında A2 Elementary dil seviyesi kriteri aranmaktadır.

GEZİLER

Haftada 2 tam 1 yarım gün şekilde olan gezilerde tam gün farklı şehirlere gidip keşif gezileri yapılırken, yarım gün gezi programlarında lokal alanlarda kültür gezileri yapılmaktadır.

EK BİLGİLER

TARİH:  2 Temmuz – 30 Temmuz 2024

DERS SAATLERİ:  20 ders saati İngilizce ya da 15 saat İngilizce + 7.5 saat Plus Programı

KONAKLAMA: Yurt ( 1- 2 kişilik)

KAMPÜSTEN FOTOĞRAFLAR

YAŞ

10-13 Yaş

13-16 Yaş

SÜRE

minimum 2  hafta

EĞİTİM

20 saat eğitim

22.5 saat eğitim

KONAKLAMA

Yurt

(1-2 kişilik)

ÜLKE

İngiltere

ŞEHİR

Brighton

KAMPÜS

Oxford International College Brighton

KONUM

Brighton Şehir Merkezi 13 dakika
Gatwick Havaalanı (LGW) 46 dakika