Geri
1 sonucun 10-108 kadarı gösteriliyor

Yurt Dışı Üniversite Seçiminde 10 Adımlık Karar Verme Rehberi

Yol Ayrımındaki Gençler: Yurt Dışı Üniversite Seçiminde 10 Adımlık Karar Verme Rehberi Lise son sınıf öğrencileri;  ilkbahara girerken, umarız kabul mektuplarınız yağmur gibi yağıyordur. Mart ayı yaklaşırken, zorlu yurt dışı üniversite başvuru sürecinin büyük bir kısmı geride kalmış olabilir, ancak …

EXPLO Junior Yaz Okulu

EXPLO İngilizce Yaz Okulu, oldukça eğlenceli ve keşif yapmayı teşvik eden bir eğitim programıdır. Topluluk ruhu, kültür paylaşımı ve oyun kombinasyonları sayesinde EXPLO’da İngilizce öğrenmek gerçekten otantik ve etkileyici bir deneyim haline gelir. Öğrencilerin, Amerikan öğrencilerle birlikte İngilizce öğrendiği EXPLO’da eğitim felsefesinin önemli bir bileşeni, anlamlı bir öğrenmenin gerçekleşmesi için gerekli olduğuna inanılan aidiyet duygusudur.

Bu Yaz Yolculuk Amerika’ya!

Bu yaz Amerika’da Yaz Okulu’na katılmaya karar verdiniz ve sıra yolculuk için hazırlanma aşamasına mı geldi? Yaz okulundan maksimum verim almak için iyi bir planlama ile en iyi şekilde hazırlanmanız için bazı önerilerimiz var.

İngiltere’de Aile Boyu Yaz

İngiltere’de 3 çocuğu ve eşi ile ailece yaz okulu programlarına katılan bir anne bizimle tecrübelerini paylaştı. Aile katılımlı programlar ile ilgili deneyimlerini ve programdan nasıl faydalandığını sorduk, o da bize anlattı.

Yurt Dışında Eğitim Almanız için 4 Önemli Neden

Yurtdışında eğitim alanların çoğu, o sürecin unutulmaz bir dönem olduğunu ve bu deneyimin hayatlarını değiştirdiğini söylerler. Belki bu kadar ileri gitmeyenler de vardır ama yine de pek çoğu için akılda kalan bir deneyim olduğu gerçek. Sizler de yurtdışında uzun veya kısa süreli eğitim almayı aklınızdan geçiriyor ve bunun size katkı sağlayıp sağlamayacağını sorguluyor olabilirsiniz. İşte size – sosyal medyadaki paylaşımlarınızla arkadaşlarınızı kıskandırmak haricinde- 4 önemli neden!