Geri

İleri Düzey Üniversite Hazırlık Programı | Bucksmore

İleri Düzey Üniversite Hazırlık yaz okulu programı, Oxford International College kampüsünde sunulmaktadır. Öğrenciler maksimum 10 kişilik ortalama 8 kişilik sınıflarda, donanımlı eğitmenler tarafından verilen, akademik olarak üniversite seviyesinde nitelendirilen 11 farklı alandan her iki haftada bir alandan ya da her 4 haftada 2 alandan farklı ders alma imkanına sahiptir.

EĞİTİM İÇERİKLERİ

İleri Düzey Üniversite Hazırlık eğitim programında, akademik olarak zorlayıcı kurgusundan dolayı, anadili İngilizce olan veya ileri seviyede İngilizce düzeyine sahip uluslararası öğrencileri kabul etmektedir.

Ders Alanları:

Matematik, Pre-Hukuk, Psikoloji, Pre-Tıp, İnovasyon Tarihi ve Orijinal Düşünce, Global Finans ve Ekonomi, Uluslararası İlişkiler ve Global Yönetim, Bilgisayar Mühendisliği ve Veri Teknolojisi, Fizik, Filozofi Politika ve Ekonomi, İşletme alanlarında eğitim imkanına sahiplerdir.  

Programa katılan öğrenciler, sunulan 11 farklı akademik alan arasından ilgi duydukları 1 alanda ders seçimi yaparlar ve 2 hafta süresince seçilen  alanda 23 saatlik dersler alırlar. 2 alanda ders seçimi yapan öğrenciler 4 hafta süresince seçilen  alanda eğitim almaktadırlar. Ayrıca program içeriğinde hafta boyunca verilen yaratıcı workshoplar barındırır.

GEZİLER

Oxford Üniversite hazırlık yaz okulu programı, 2 hafta boyunca 2 tam gün gezi programı ile desteklenmektedir. Hafta içi öğleden sonraları ve akşamları spor ve kültürel aktiviteler içeren sosyal programlar mevcuttur.

Eğitim programı bitiminde gerçekleşen mezuniyet töreninde, öğrencilere detaylı kişisel performanslarının ayrıntısını içeren belgelerle birlikte katılım sertifikaları verilir.

2 haftalık programa katılan öğrenciler Oxford Cambridge ve Londra şehirlerini ziyaret etme imkanı bulurlar. Londra gezisinde öğrenciler Borough Market, Golden Hinde ve Shakespeare Globe Tiyatro gezisiyle Southbank turu yapabilmekte, B , Cambridge şehir gezisinde şehirde bulunan üniversiteleri gezebilmekte ya da Cam nehri kenarında yürüyüş gibi aktivitelere katılabilmektedir.

EK BİLGİLER

SEVİYE: C1 (Advanced) Seviye İngilizce koşulu 

TARİHLER: 2 Temmuz- 30 Temmuz 2024

DERS SAATLERİ:  Haftalık 23 saat eğitim

GEZİLER:  2 hafta boyunca 2 tam gün gezi ve akşam aktiviteleri

KAMPÜSTEN FOTOĞRAFLAR (OXFORD)

YAŞ

16-18

SÜRE

2 veya 4 hafta

EĞİTİM

23 saat eğitim

KONAKLAMA

Yurt

(Tek kişilik)

oxford-akademik

ÜLKE

İngiltere

ŞEHİR SEÇENEKLERİ

Oxford

KAMPÜS SEÇENEKLERİ

Oxford International College

KONUM (OXFORD)

Gatwick Havaalanı (LGW) 2 saat
Heathrow Havaalanı (LHR) 1 saat 30 dakika

Programa ön kayıt yaptırmak istiyorum

  • Bu alan doğrulama amaçlıdır ve değişiklik yapılmadan bırakılmalıdır.