Geri

Bucksmore Education – IELTS Hazırlık ve Yoğun İngilizce

Londra’nın merkezinde yer alan ve bölgenin en popüler okullarından biri olan Bucksmore Education’ın IELTS Hazırlık Programı, sınava girmek isteyen öğrencilerin İngilizce ve IELTS becerilerini geliştirmeyi ve şekillendirmeyi hedeflemektedir. Profesyonel öğretmenler ve yoğun ders programı sayesinde öğrenciler, sürecin sonunda IELTS sınavına son derece hazırlıklı bireyler haline gelirler. Bunun yanı sıra İngilizce becerilerini Yoğun İngilizce Programına katılarak ileri seviyeye yükseltebilirler.

EĞİTİM İÇERİKLERİ

IELTS Hazırlık Programı (16-18 Yaş)

Haftalık 25 saatlik derslerle yoğun bir tempoda ilerleyecek olan program; IELTS sınavına girmek isteyen, IELTS sınavının içerik ve tekniklerini öğrenmek isteyen ve sınav notlarına destek için İngilizcelerini geliştirmek isteyen öğrenciler için programlanmıştır. Öğrenciler doğru sınıfa yerleştirilmek için çoklu yetenek sınavına girdikten sonra deneyimli ve profesyonel hocalardan ders alırlar. Ayrıca, haftalık girecekleri IELTS simülasyon sınavları sonrası bu alandaki profesyonellerden geri dönüt alma imkanına sahiptirler. Orijinal IELTS sınavının ücreti kurs ücretine dahil edilmiştir. Sürecin sonunda öğrenciler IELTS sınavına özgüvenli ve İngilizcenin alanlarına daha hakim şekilde sınava girerler.

Yoğun İngilizce Programı 13- 16 | 16-18 Yaş

Bu programda öğrenciler dinleme ve konuşma derslerinde kendilerini geliştirme imkanına sahip olucaklardır. Günümüz metinlerinde güncel dil bilgisi kurallarını öğrenerek hatalarını azaltacaklardır. Derslerde öğrencilerin, gün içerisinde karşılaşabilecekleri durumlara göre anlamlı ve otantik bir şekilde iletişim kurması hedeflemektedir. Ders içerisindeki konuşmalar ile öğrenciler günlük hayatta akıcı bir şekilde ve kendinden emin konuşarak İngilizce becerilerini geliştireceklerdir. Yoğun İngilizce programına ek olarak seçmeli dersler ya da IELTS Hazırlık dersleri alınabilmektedir. Öğrenciler katılıcakları proje ve mini proje dersleri ile takım çalışması yaparak dil becerilerini bir ileri seviyede geliştireceklerdir.

GEZİLER

Yoğun eğitim sürecinin yanı sıra, öğrencilerin Londra’yı turistik ve tarihsel olarak daha yakından tanıması için şehrin birçok önemli yerine geziler düzenlenmektedir. Thames Nehri, Matilda Oyunu, Covent Garden ve West End Turu, Thorpe Park Gezisi gibi birçok tur ile turistik yerleri görüp Londra Politika ve Kraliyet Turu ile öğrencilerin şehrin tarihi hakkıda birçok bilgi sahibi olabilme imkanı mevcuttur.

EK BİLGİLER

TARİH:  02 Temmuz – 30 Temmuz 2024

DERS SAATLERİ:  25 ders saati İngilizce

KONAKLAMA: Yurt

KAMPÜSTEN FOTOĞRAFLAR

YAŞ

13- 16 Yaş

16-18 Yaş

SÜRE

3 – 4 hafta

EĞİTİM

25 saat eğitim

KONAKLAMA

Yurt

ÜLKE

İngiltere

ŞEHİR

Londra

KAMPÜS

King’s College London

KONUM

Gatwick Havaalanı (LGW) 35 dakika