Geri

Bucksmore Education | The Young Performers

Londra’nın merkezinde yer alan King’s College London, bölgedeki en popüler okullardan birisi olmasının yanı sıra, her yaşa uygun verilen İngilizce eğitimleriyle ve düzenlediği programlar aracılığıyla öğrenciyi akademik ve sosyal olarak üniversite hayatına alıştırmayı hedefler. En az iki hafta boyunca King’s College London kampüsünde eğitim gören öğrenciler süreç sonunda deneyimli öğretmenlerden birçok akademik etkinlik almış, iyi bir İngilizce’ye sahip ve üniversiteye daha hazır bireyler haline gelmektedirler.

EĞİTİM İÇERİKLERİ

The Young Performer programı, yaş aralığı 13-16 olan öğrencilere sahne sanatları eğitimi vermek için planlanmış bir programdır. Haftada 25 saat boyunca öğrenciler, West End’te eğitim görmüş profesyonellerden; dans, tiyatro, müzik ve kuklacılık gibi birçok alanda ders alabilme imkanına sahiptir. Bu alanda kariyer sahibi olmak isteyen öğrencilerin dışında topluluk önünde daha özgüvenli konuşma yapmak ya da üniversite için portfolyosunu genişletmek isteyen öğrenciler için de bu program oldukça elverişli bir programdır.

Öğrenciler, alınan eğitimlerin sonunda West End on Demand Certificate ve Bucksmore Academy Theatre Award adında iki adet sertifikaya sahip olma şansını yakalamaktadırlar.

GEZİLER

Yapılacak eğitim içerikleri Londra’daki sanat dünyasının daha yakından tanınması için programlanmış Royal Drury Rane Tiyatrosu Turu ve Lion King Tiyatrosu Ziyareti ile desteklenerek birçok The Young Performer öğrencisinin ilgi alanı olan tiyatro ve sahne sanatlarının en güzel örneklerini sunarak öğrencilere unutulmaz bir deneyim yaşatma imkanı sağlamaktadır.

Ayrıca, öğrenciler onlar için düzenlenen Merkezi Londra: Kraliyet & Politika Turu, Londra Zindanları Turu ve Thames Nehri Gemi Turu ile hem eğlenip hem de Londra’yı daha yakından tanıma imkanına sahip olabilmektedirler.

EK BİLGİLER

TARİH:  02 Temmuz – 20 Temmuz 2024

DERS SAATLERİ:  Haftalık 25 saat

KONAKLAMA: Yurt (çift kişilik odada paylaşımlı banyo)

KAMPÜSTEN FOTOĞRAFLAR

YAŞ

13- 16 Yaş

SÜRE

En az 2 hafta

EĞİTİM

25 saat eğitim

KONAKLAMA

Yurt

ÜLKE

İngiltere

ŞEHİR

Londra

KAMPÜS

King’s College London

KONUM

Gatwick Havaalanı (LGW) 35 dakika